Příspěvky uživatele - 4.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozbití kamenů, 19.4.2010
Dobrý den Pokud máte tu možnost a máte blízko vašeho domu půjčovnu zbíječek, Tak si půjčte nějakou pořádnou a za hodinu máte hotovo. My jsme minulý víkend rozbourávali betonové podlahy tu u nás v bytovce asi 15cm silné. Měli jsme takovou větší... celý příspěvek >
Nelze nastartovat motorovou pilu model 2115, 2.11.2009
A má ta vaše pila taky nějakou značku??? Možná to tu píšete ale já vůbec nevím o jakou pilu jde! S pozdravem L
Partner 738, 27.5.2009
Tak to ste řekl vy né já! Jinak jestli jste řezal s tou HQ o které se tu mluví tak víte že Partner je to samé... A vzhledem k požadavkům majitele budoucího...
Partner 738, 27.5.2009
Kupte partnera! Vždyt ty nové HQ jsou plastaky
jak s novou motorovou pilou?, 2.4.2009
Nic neutahovat v servisu to zmáknou...
Jakou vybrat pilu?, 25.3.2009
Kup to u nás a máš jistý servis, musel by si kupovat něco za 15000 aby se vyplatilo zajet někam dál...
Jakou vybrat pilu?, 25.3.2009
Co pořád rešíte sakra.Takže pokud se ti to vyplatí dát 1000kč za benzín dojed si kam chceš a pak si to tam voz i na servis pokud ti to nebudou chtít servisovat jinde-----tak smůla... Jinak Dolmar 420 a Stihl 211 se nedají srovnat Dolmar 420 je o... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 16.3.2009
Máte naprostou pravdu! Můj známý má pilu od Bédi. Má ji už pět let a jak se k ní chová..No prostě jak prase. Ta pila řeže 25m3 ročně a pořád jede bez problémů a to ji ještě nenechal ani jednou seřídit... Tak nevím ale podle mého to je spíš závist... celý příspěvek >
Jaka je spotreba benzinu u motorovych sekacek?, 11.3.2009
Mám sekačku jako vy a s jednou nádrží asi 0,5 litru posekám celou zahradu o ploše 600m2-     5 litrů mi stačí na měsíc...
Jaka je spotreba benzinu u motorovych sekacek?, 11.3.2009
vy máte sekačku s motorem 190m3???  m3?
Porovnání pily stihl 180ms a solo 643ip, 10.3.2009
má pilu stihl 250
Porovnání pily stihl 180ms a solo 643ip, 10.3.2009
mám stihl 028 pravidelně a kvalitně udržovanou pravidelně štelovanou chytá na dva max třetí zátah-kamarád má rok starou vůbec ji neudržuje a seřízení to neví co to je a startuje mu na 10 zatáhnutí starty nejsou jen o pile...
Motorová pila Partner 422, 9.3.2009
Partner 422 je dobrá pila.Když na ní nebudete tlačit, budete mít ostrý řetěz kvalitní směs benzínu a oleje a budete dodržovat údržbu bude vše naprosto ok.Věřte mi pokud toto dodržíte budete s pilou naprosto spokojen!
Stihl 023 velká spotřeba paliva, 2.3.2009
Četl jsem zde plno článků o nastavení karburátorů... Mám stihl 028 a šroub H mám nastavený od známého co opravuje pily na 2 otáčky a L na 3!!!Není to nějak moc??? Mám to tedy takt: H= 2 od nuly     , L=... celý příspěvek >
Může svíčka zničit zapalování?, 27.2.2009
To je přesně ono!!Neměla by nová technologie vydržet víc o né se omezovat??? Prostě dřív to vydrželo a v dnešní době na to kašlou a dělají kšunty které nic nevydrží...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika