Příspěvky uživatele - 142.48

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak laicky vyčistit karburátor miničtyřtaktu?, 17.7.2011
Chtěl bych se zeptat jestli existuje konkrétní prostředek, který by alespoň trochu pročistil karburátor. Koukal jsem na aditiva a dokonce na sprej do sání. Máte někdo zkušenosti nebo radu jaký prostředek použít? Dík. R.
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 26.4.2009
Ano, názor stylu kdo maže, ten jede. Ovšem jen o mazání to dnes není, to bývávalo.
El. predlzovacka 100 m, 12.12.2008
Ja jsem doma omylem zasrouboval 24 V zarovku, a kdyz jsem rozsvitil tak shorela zarovka a zaroven to vyhodilo jistic. Duvod neznam. R.
Zpevnění břehu, 12.12.2008
Mam u baraku horsky potok a potreboval jsem take zpevnit breh. 7m mam v plastove trubce o prumeru 30cm, par metru vyzdene vetsimi zulovymi kostkami ktere pouzivaji silnicari treba na propuste. Potok vys ma travnate udrzovane brehy, ktere se pri tani... celý příspěvek >
Nahořklé maso z nové udírny - guma, těsnění, 24.11.2008
Pane Vyslouzile. Dekuju za profesionalni pripominky. Pred 20 lety jsem bydlel v byvale hospode ze tricatych let, kde byla ve sklepe velika zdena udirna a pamatuju si, ze se musela nejdriv ohrat a pak se dalo vyudit vse od kralika po sunku. Nepamatuji... celý příspěvek >
Nahořklé maso z nové udírny - guma, těsnění, 24.11.2008
Tak bych dal tesneni spise do dveri nez do udirny a pri uzeni otevrel okno, ale udirna potrebuje alespon maly tah a pokud bude zdena a vyhrata tak se da regulovat tah aby udila a pritom nekourila z dvirek bez 100% tesneni. Radek
Nahořklé maso z nové udírny - guma, těsnění, 24.11.2008
Myslim si, ze jste Pavle udelal chybu uz na zacatku a kdyz koukam na prispevky tak nebude reseni jednoduche. Doporucuji vam postavit uplne novou udirnu z plnych cihel a bez tesneni. Muzu vam zarucit, ze na vanoce uz budete mit vyborne vyuzeneho... celý příspěvek >
Uskladneni krovinorezu, 12.10.2008
Potrebuji asi na rok uskladnit krovinorez. Bojim se, ze se poskodi membrana u karburatoru, pokud bude motor delsi dobu bez benzinu. Prosim poradte. R.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika