Příspěvky uživatele - 70.117

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pozor na nákup motorové pily, 11.12.2008
Dobrý den, děkuji Vám za Váš příspěvek. Plně s Vámi souhlasím. Byl jsem zvyklý na internetový obchod a vždy jsem byl spokojen. Nyní jsem velice zklamán, ani ne tak z motorové pily, jako ze Zelené zahrady a hlavně s jejich přístupem k zákazníkovi, to... celý příspěvek >
Pozor na nákup motorové pily, 11.12.2008
Bohužel jsem neočekával takovéhle problémy, protože se mi nikdy nic podobného nestalo. Pilu jsem zabalil, poslal průvodní dopis a email a výrobní číslo jsem neřešil. Předpokládal jsem, že výrobní číslo bude uvedeno buď na záručním listě nebo na... celý příspěvek >
Pozor na nákup motorové pily, 10.12.2008
Ahoj Všem, trochu odbočím od tématu, které tady řešíte. Je totiž důležité vyřešit nejen jakou pilu si koupíte, ale také kde ji koupíte. Takže v krátkosti co se mi přihodilo. Koupil jsem si motorovou pilu Partner 421 přes internetový obchod "Zelená... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika