Příspěvky uživatele - 49.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Balkonová protěž Gipsy, 16.6.2010
Dobrý večer, mám stejný problém a nevím, kde je zakopaný pes. Už jste na něco přišla? S pozdravem Blanka Petlachová
Plot z Habru - jaké sazenice?, 3.1.2010
To je dano geneticky, zalezi na ekotypu
Jak zimovat kaktusy?, 1.11.2009
Zdravím, otázkou zůstává ještě vlhkost druhé místnosti.Zdali není příliš vlhká a neměly by tam být třeba brambory.     Libča 
Semenáčky kaktusů, 1.11.2009
Zdravím, pokud se netísní, nechal bych je v krabičce do jara a přezimoval je jak ostatní kaktusy.Během zimování trochu pod dohled.Pokud by se začaly sesychat, přenést do tepla /cca 20stupňů/ a mírně zalít.Asi tak    Libča.
Sundavillea Red - pěstování, 27.8.2009
Ta bílá je opravdu krásná.Ještě jsem ji v obchodě neviděla-jen Mandevilu, ale ta má jiné listy a není tak mohutného vzrůstu
Sundavillea Red - pěstování, 27.8.2009
Přesně tak! Dokonce zakoření i ve vodě, ale trvá to několik měsíců.Mám ji na stole místo řezané kytky a ty lesklé listy nadělají spoustu parády i bez květů.Asi po 6-8 měsících pustila kořeny.
Jaký je to brouk?, 17.4.2009
Já jsem na puklici na citroníku použila docela drastickou metodu.Nic jiného mi nezbylo, protože jsem škůdce zjistila pozdě-až byla téměř obalená celá rostlina.Prostředek na puklice(už nevím, jak se jmenuje, ale nepoužívá se na postřik, ale tímto... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 17.4.2009
Dobrý den Řízky přezimovaly bez úhony a snaží se někde chytit a pnout.Opravdu to není složité.Pěstování bych trošku připodobnila k pěstování muškátů.Pravidelně zalévat a před dalším zalitím mírně nechat vyschnout substrát a v době bujného růstu... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 17.3.2009
Dobrý den.Nevím, kde je u vás chyba.Já mám dvě rostliny na studené chodbě, obě docela dobře přežívají, ale 15°C tam snad ani za celou zimu nebylo-max. 12,občas i 10.Možná že jste je víc zalila, ale při takových teplotách asi spíš rostlinka uhnije.Já... celý příspěvek >
Jakou rostlinu?, 1.12.2008
Já bych taky doporučila Monsteru.Mám ji v obyváku, který je dost nešťastně uprostřed domu a světlo má jen přes verandu a vedlejší pokoj.Prospívá zde velice dobře a vyrostla až ke stropu.Jen opatrně se zaléváním.Přsto, že v místnosti je kolem... celý příspěvek >
oleandr - opadávání listů, 1.12.2008
Dano, máte opravdu nádherné oleandry.Já mám jen dva-bohužel už další kytky nemám kam dávat.Rostou nádherně, dobře při řezu obrůstají, ale dost květů zaschne.Je to už několikátý rok po sobě-nasazano spousta poupat ale vykvete jich jen malá část.Nevíte... celý příspěvek >
Durman, 1.12.2008 Obsahuje fotku
Taky pěstuji Durmany.Mám žlutý a růžový.Podle mých zkušeností mají rády velké květináče, hodně vody-podmiska je stále plná a při ztrátě barvy listů-blednutí-přihnojuji Kristalonem (Start, Květ a plod podle situace)a to bez ředění!!!,celou odměrku... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 1.12.2008
Paní Dano, chci jen potvrdit, že opravdu všechny řízky rostou, už jsou patrné mladé lístečky, takže množení opravdu není složité a nevyžaduje žádné speciální podmínky.Později dodám foto.
Sundavillea Red - pěstování, 16.11.2008 Obsahuje fotku
K příspěvku ještě přidávám fotografie 1)kořenící řízky 2)dvouletá rostlina
Sundavillea Red - pěstování, 16.11.2008
Ahoj milovníci kytiček Já jsem dvě sundavillky koupila na Zahradě čech v Litoměřicích v roce 2006,v podobě dvou asi osmicentimetrových říků, každý po 20Kč.Zahradníka jsem musela přemlouvat-prý nechtěl prodat proto, že už je podzim a řízek... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika