Příspěvky uživatele - 166.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
ako mnozit samorodak?, 10.1.2009
Dobry den.mam na zahrade samorodak.ma modre hrozna asi s priemerom bobole 1,5cm.chcel by som ho rozmnozit, ale nie potapanim.poradi niekto ako na to?dakujem
aky robix?, 22.12.2008
prepacte, ale ta cena by mala byt za rotavator, kolesa,pridavna prevodovka, jednostranny pluh, zavazie
aky robix?, 22.12.2008
no chcem len na jar rotavatorovat a na jesen lahko zorat.preto si radsej nechavam poradit, chcem to totiz brat na splatky.na vari nemam.rozmyslal som aj o mtd, no on ma remenovu pridavnu prevodovku a malu vahu.tak teraz sa obzeram o niecom co je... celý příspěvek >
aky robix?, 19.12.2008
no je to 2 x3,6 ara.sypka zem.hnojena.len ja nemam cas a otec starne
aky robix?, 19.12.2008
moutfield ani zadara.vari?mozno, len je predrazeny.len nechapem preco len vari.ved aj iny vyrabaju mozno lepsie stroje.ale aspon poradte aky typ.presnejsie!!!
aky robix?, 18.12.2008
dobry den.mam v plane kupit stavebnicu rotavator robix.Vyberam si medzi robix 156b a robix 156dm.k tomu chcem dokupit kolesa, spomalovaciu prevodovku, jednostranny pluh, nastavovacie teleso.dobra volba?alebo by ste nieco zmenili?
Jed Akátu, 5.12.2008
ale med nevadi?!!!vsak?!ani caj.to co vas boli je spic a asi zarasteny do nohy, ziadny jed nema.je to burina aj ked strom
Motorová pila Stihl - Husgvarna, 28.11.2008
na slovensku predavaju benzin 95.len jedna pistol je oznacena modrov farbou a druha zelenou.tak ktory je vhodnejsi ma sthil ms 180?lebo mam v tom chaos
Hobby pila spolehlivost, 23.11.2008
sk mozem, doporucim sthil ms 180.je to sice hoby pila,1.5kw, no ak ju nepretazite a date jej prestavky na oddych, podla mna staci.stoji na slovensku 6000sk.ja s nou bezne (raz za rok) spilim 30m kubickych.mam ju 10 rokov a okrem pasu som nemenil... celý příspěvek >
kupa rotavatoru, 22.11.2008
to nikto nema skusenosti s tymto rotavatorom?
stihl, dolmar nebo husq?, 9.11.2008
no stihl ms 180 mam doma uz 5 rokov.kazdorocne snou narezem 10kubikov agata na klatiky.sem tam pospustam a priemery nad 30cm.zatial som s nou spokojny, ziadna vada.len pozor na zabeh pily, nepretazujte ju. husqarnu a dolmar neviem posudit.
kupa rotavatoru, 2.11.2008
hold preklep sa stane hocikomu.ospravedlnujem sa sa panovi 11.107.len vas prispesevok je kapitola sama o sebe.ja viem ze kamarati cesi su na tom lepsie.stym sa neda urobit nic.nechvalil by som sa.no a vari?premrstena cena na slovensku.stim suhlasim.a... celý příspěvek >
kupa rotavatoru, 1.11.2008
no stroje.kazda kud je primarne urceny na sposob prace.a stavebnica?tiiez.aj tak to je shit.co kupite vtejto dobe (at stoji co stoji)?je to len o stasti.no o vari len tak naokraj: clovek si nikdy nebude isty ci je nejaka suciastka shit (to iste plati... celý příspěvek >
kupa rotavatoru, 1.11.2008
no co sa tyka prenosu sily na zem, toho sa neobavam.aj tak je v plane prerobenie kolies.no a wari (teraz co vyrabaju) je na tom tak isto! prirobit zavazia nie je problem.hold a v ktorom stroji (podla Vas) nie je kompromis?pre sikovneho kutila to nie... celý příspěvek >
kupa rotavatoru, 31.10.2008
servis mam asi 500 m od domu.chcem to brat na splatky.motory su dva: mtd 500 ohv a mtd 600 ohv.len neviem ziadne blissie info o nich.uz som skusal google no zatial nic
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika