Příspěvky uživatele - 174.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nahořklé maso z nové udírny, 26.2.2009
dobrý den o víkendu jsem udil vlastnoručně naložené maso a dopadlo to výborně, štiplavá chut masa je definitivně pryč maso bylo krásné barvy a skvělé chuti 80°C=9hod příčinou bylo topeniště a nezaizolovaný kouřovod ( samotná... celý příspěvek >
Nahořklé maso z nové udírny, 26.1.2009
Dobrý den omlouvam se za velké zpoždění ale byl jsem zaneprázdněn jinými ukoly. hořkokyselá chutˇˇje pryč po výměně topeniště za stará kamna a zateplení kouřovodu a kolena do udírny bohužel jsem oba kroky provedl najednou takže mne čeká ještě jeden... celý příspěvek >
Olej husqvarna a jikov 1453, 12.1.2009
Zdravím, taktéž mám doma Hq, Dolmara a Terru a všechny jsem je "navykl" na modrý olej od Hq v poměru 1:50 (no někdy možná 1:45, ale méně určitě ne) a osobně žádné problémy nepozoruji. Ale je to pouze moje zkušenost a pily už jsou starší... celý příspěvek >
Husqvarna 40, 8.1.2009
Tuto pilu mám již asi 15let, jedná se o hobby pilu.Každý rok sní řežu asi 25m3 dřeva zatím žadný velký problém nebyl- kromě bežné údržby.
Dakr, Agzat, Vari, 24.12.2008 Obsahuje fotku
Takto vozím dřevo já. Podvozek Agzat, motor dvoutakt Jikov a vlek vyztužený od MF-70.
obraceč sena za koně, 19.12.2008
Za vari obracák je : OP 1,1 nebo OP 1,2.
Nahořklé maso z nové udírny, 30.11.2008
-mnoho lidí udí pouze dubem-vynikají prosím pana,, pege" aby mi napsal co konkrétně, dle jeho názoru zjedná nápravu zároveň bych prosil pana Vysloužila o vysvětlení,,osmotických tlaků" prosím laicky mé vzdělání bylo orientováno jiným... celý příspěvek >
jednoosák výroba samodomo koncepce, úpravy, návrhy, 29.11.2008
Zdravím. Pěkný "dělník", něco podobného jsem si kdysi vyrobil podle "Udělej si sám", sice motor byl jen stopadesátka zetka, ale práce nadělal mnoho. Na jeden problém bych Vás ale chtěl upozornit, a tím je chlazení motoru. Přestože... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek nebo jednoosý malotraktor?, 28.11.2008
Zdravím, Terru vlastním a používám už dlouhá léta a Vari vlastně vzešlo z ní. Takže jiná je převodovka na sečení a jiná na orání, vláčení, tažení přívěsu a pod. Univerzální jsou třeba kultivátory od Bédi Trávníčka, s těmi ale osobní zkušenost nemám.... celý příspěvek >
Motorová pila Stihl - Husgvarna, 27.11.2008
Kde je možnost výbrusu válců?
Nahořklé maso z nové udírny - guma, těsnění, 25.11.2008
Těsnění bylo na 100% originál provedl jsem i pokus s rozváděcím plechem s vrstvou křemičitého písku     bohužel bez vlivu na výsledek
Nahořklé maso z nové udírny - guma, těsnění, 24.11.2008
Pro upřesnění: udírna byla dokonale,,vykuchána" pouze čistý nerez a sklo ve dveřích.Provedl jsem také zkoušku těsnosti hlavně proto, aby omastek a páry nezatékaly někam do izolace(5cm orsil).Není však zaizolován kouřovod a topeniště. klapka je v... celý příspěvek >
Nahořklé maso z nové udírny, 23.11.2008
Zdá se mi že to je guma ale dost pružná jestli v tom je nějaká příměs silikonu nebo něčeho jiného nepoznám.
Nahořklé maso z nové udírny, 23.11.2008
jakou těsnící šňůru máte na mysli, nevím jestli lze použít běžnou azbestovou.Bez těsnění to ale nemohu nechat protože až by doma nebylo přez kouř vidět, šel bych z baráku i s udírnou
Nahořklé maso z nové udírny, 21.11.2008
Do vnitřního prostoru trouby zasahuje jen velmi malá část profilu těsnění, zhruba5mm po celém obvodu. Zdá se mi že je kouřem a dehtem jakoby zakonzervované.Přesto ho musím zkusit na zkoušku odstranit.   Jenom nevím čím ho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika