Nemocný přísavník



Stránky: 1,  2   
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.30 (?) 
25.5.2010 23:23, zobrazeno: 10155x

Mám zdi kolem zahrady porostlé přísavníky, všechny vždycky krásně rostly a letos je jeden skoro holý, listy žádné, na větvičkách jsou uvadlé malé lístečky, jako uhnilé, neví někdo, co je to za nemoc a jak ho ošetřit, moc děkuju za radu E

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 143.253 (?), 26.5.2010 22:21

Máme porostlý celý dům přísavníkem, letos jsme museli uříznou jednu větev silnou jako mužská ruka byl přesně takový jak popisujete Vy, myslíme si že zmrznul, když jsme do něj škrábli byl trochu zelený, ale chřadnul tak jak popisujete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.30 (?), 27.5.2010 0:08

Tak to bude asi ono, to mě nenapadlo, že by mohl být namrzlý, taky má jednu slabou větev trochu víc olistěnou, jinak je celý holý, tak nevím, jestli ho máme vykopat nebo jen všechny suchý větve ořezat, co radíte? zdraví E

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 143.253 (?), 27.5.2010 20:10

My jsme ji uřezali byla úplně suchá stalo se nám to i vloni asi 2m vedle taky jsme ji uřízli a boční šlahouny to zatáhli.Je to nezmar vůbec se nebojte, přidám foto z loňska uvidíte tu díru a zatáhlo se to asi do 3měsíců možná i spíše.M.

Přísavník
Přísavník
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
hajank5 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (501) - 126.125 (?), 27.5.2010 20:43

Marie to je nádhera

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 143.253 (?), 27.5.2010 20:52

Děkuji, ale letos to bude ubohé, asi všechno shnije i některé trvalky jsem už vyhodila u nás lije každý den opravdu každý den jsem ze S.M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
hajank5 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (501) - 126.125 (?), 27.5.2010 20:57

Marie u nás je to stejné je tak mokro, že už zemina vůbec nebere vodu. Sč.kraj, jestli něco kloudného vyroste, bude to zázrak

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.30 (?), 27.5.2010 23:57

Marie máte to nádherný!!!přesně takhle by se mi líbilo nechat dům obrůst, kolik let vám to obrůstá?moc děkuju za radu, hned zítra přísavník ořežu aby co nejdřív vyrazil nové větvičky, nemám ho něčím přihnojit?,tady mám taky pár fotek, zdraví Ella

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 28.5.2010 1:24

Paní Marie, ten dům porostlý přísavníkem - to je nádhera  Chtěla bych alespoň jeden roh nechat obrůst, už jsem ho tam dvakrát sadila a pokaždé uschne - je to na jih a srážkový stín pod střechou... A stejně by mi tu asi zmrznul, letos jsem přišla o polovinu bobkovišní - myslím v cm  snad alespoň to co zůstalo obraší...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 143.253 (?), 28.5.2010 21:34

P.Ello přísavník máme od roku 1988 a nehnojíme ani nezaléváme je pod střechou ani na něj neprší jen když přijde nějaký slejvák tak je zalitý.Vy to máte taky hezké mohu se zeptat co to máte na té pergole za popínavku? Pro konvalinku nevím proč Vám uschl my jej máme na jižní východní i zapadní straně a roste jak divý.Letos jsem taky přišla o hodně rostlinek ta zima byla hrozná a teď zase pořád lije.Zdravím Vás Marie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika