Zkoušel jste někdo EMA Flora



zarko - (9) - 210.24 (?) 
16.3.2013 18:11, zobrazeno: 3435x

Zdravím všechny, teprve dnes jsem se rozhodl přihlásit abych tady nebyl jenom host.Sice jsem tady již psal, vadnou mě sazenice od konečku listu no nějak jsem na to nepřišel proč ale po diskuzi jsem nasadil nové semena a vyrazil všechny lignohumáty a podobně.Proč ale píšu dostal jsem se k přípravku EMA Flora tak se chci zeptat jestli s tím máte někdo zkušenost nebo jestli to je taky takový prevít jak lignohumát a jiné srač... Jediné co mě nikdy neuškodilo byl symbivit, ale zajimá mě hlavně EMA Flora.

A ještě jeden dotaz.Já si hraju s rajčaty a s paprikou a žena zase chová morčata a tak mě napadlo co jejich trus.Zkusil jsem pár bobků namočit pak jsem to scedil a naředil .Zatím jsem to nepoužil ale co myslíte může to škodit jako hnojivo ,nezkoušel jste to náhodou někdo nebo něco podobného.Je to přece jen čistý trus bez nějakých přísad tak by to mohlo fungovat ,co vy na to.dík za reakci.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 179.106 (?), 16.7.2014 13:49

Nějak nechápu, proč jste "vyrazil Lignohumáty". Lignohumát není hnojivo. Má vliv na růst kořenového systému. Používám ho leta na všechno.

Ta slavná EMA Flora má napsaný tolik dobrejch věcí, až se mi nechce věřit, že to je pravda.

Trus na hnojení se nedá použít jen od masožravců a všežravců.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika