Zelenina pre prežitie



host - 248.131 (?)
26.4.2015 13:50

Ten tuřín, co jsem psala,  by vám nevyhovoval? Zasyrova i upravený...  ...do 16. století byl jednou z hlavních potravin všech vrstev lidstva.       Lída   

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
               
host - 144.174 (?), 26.4.2015 17:57

V prípade survival prežitia, myslíte si, že je vhodné Hokkaido skladovať voľne v prírode v uzavretých plastových vreciach aby sa zabránilo navlhnutiu? Z iných zdrojov som čítal, že by sa mala skladovať v chlade, ale tiež ma zaujíma, či by sa nepoškodila keby sa skladovala v mraze - cez zimu. Ďakujem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Plamínek - (4) - 247.14 (?), 27.4.2015 11:08

Pěstuju hokkaido, mám ho poslední roky uložené na polystyrenových deskách v relativním teple- cca- 18 stupňů,(no může to být i zpočátku míň)a vydrží mi od listopadu do května, vzácně i června. Pak už stejně žádné nemáme, páč jsme je snědli...:)

Plody nesmějí být otlačené a poraněné, neměly by se dotýkat a trochu se seschnou.

Nesmí ležet na ničem studeném, třeba na skleněných deskách
(měla jsem naaranžovanou dýni na mléčně skleněném stole jakože dekoraci a byla do týdne chycená), není ani moc gobrá sláma- kvůli plísním, to je pak tak do dvou měsíců, ale záleží na podmínkách. 

Žádný mráz samozřejmě, a žádné igelitové pytle.

Jinak se dají jíst i syrové, zvlášt ty menší, nebo acorny, ty jsou výborné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
PeterNR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (306) - 1.44 (?), 27.4.2015 13:22

Sevlák je po slovensky potočník.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
LoGa - (26) - 86.166 (?), 28.4.2015 12:08

"Průkopníkem je asi oranžové Hokkaido, i když podle fajnšmekrů dávno překonané jinými" - kterými například? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 240.105 (?), 28.4.2015 13:00

Já jsem moc těch "běžně nedostupných" v ČR neochutnala, ale pokud si pamatuju, tak chválili nějaký Festival, Sweet Dumpling (ten jsem jedla), různé typy butternutt, hodně ty žaludové typy - Ebony Acorn, potom dýně ve tvaru šišky, banánu, jak se jmenují... Hubbart nebo tak nějak. Potom nějakou velice bradavičnatou, to už strejda Gůgl poradí. Je tu spousta fandů, kteří nekupují u Sema, ale objednávají si semena z celého světa, zkoušejí a pak si vybírají podle chuti a plodnosti. Je to stejné jak s rajčaty, melouny...

Já mám ráda i to Hokkaido, pěstuju každoročně, ale je dobré mít i jiné odrůdy, opravdu jsou v tom rozdíly.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 157.239 (?), 25.4.2015 21:02


Bez tep. úpravy- asi jen mrkev, jinak ořechy. S.P.,Ch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.131 (?), 25.4.2015 21:13

V minulosti se hodně používal tuřín.   Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 248.131 (?), 26.4.2015 13:50

Ten tuřín, co jsem psala,  by vám nevyhovoval? Zasyrova i upravený...  ...do 16. století byl jednou z hlavních potravin všech vrstev lidstva.       Lída   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
JendaV - (20) - 178.162 (?), 25.4.2015 21:25

Dle Carol Deppe - The Resilient Gardener: hlavně brambory, dýně, fazole a kukuřice. Dále ovoce, ořechy, obilí, slunečnicová semena. Sice ne všechno je zelenina a ne všechno se dá jíst syrové, ale aspoň jako insporace...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 14.170 (?), 26.4.2015 15:48

Skladovatelná je třeba ředkev černá kulatá. rozhodně vydrží déle než vodnice a pod. Jinak určitě veškerá kořenová zelenina, luštěniny (zajímavý bude kdysi hojně pěstovaný bob). Nutričně zajímavá a dobře skladovatelná by mohla být krmná řepa. Dále se naučte co je k jídlu v přírodě. Není toho málo. Třeba můžete sbírat bukvice na zimu. Na jaře lze konzumovat petrklíče, mladé lístky bršlice, řeřišnici potoční, medvědí česnek. V létě pupavy ap.

V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika