Sadíte už ven rajčata a papriky?



host - 193.103 (?)
11.5.2011 21:30

zdravim pratele rajcat a paprik

rajcata vysazena do pytlu a nadob v zimni zahrade na prelomu brezna a dubna maji dnes 130cm v prumeru a 2 -4 kvetoucich vijanu i s rajcatky + 2-3 dalsi. pomalejsi je akorat cuor de bue. tam zacina kvest prvni vijan a dalsi jsou v rozpuku. hadam ze to je tim ze to neni takovej brutalni hybrid. pestuji jen tyckova.  v zimni zahrade 10 rostlin (orfea, pedro, bejbino, idyl, cuor) a ve skleniku 12. vyseto konec ledna akorat cuor ve skleniku konec unora. do skleniku to slo v pulce dubna a je to tam tak 60cm max.

papriky slavyF1 50cm, bedingo 35cm, tresnova 40cm, palivka od tchana 60cm, meika 40cm. v zimni

a ve skleniku tak o tretinu mensi. tam to slo pred 14dny.

z nekterych rajcat udelany rizky z postranich vyhonu. asi 10kusu vse OK. do tydne dostatecne koreny i bez stimulatoru v ciste vode. mekka 2-4N (neda se to ani dobre zmerit testem na akvarka) ph cca 6.7

pestovano v kompostu z komposteru se stejnym dilem kompostu z kompostu kde se i palej stary vetve a nekolik let se s tim nic nedelalo. plus hnojeni krystalonem.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 35.222 (?), 2.5.2011 8:00

Studený máj, ve stodole ráj. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 133.163 (?), 2.5.2011 8:23

... a jak je to s tím propršeným májem? Já chci ve stodole spíše úrodu... zemský ráj mám na pohled všude okolo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 94.122 (?), 2.5.2011 8:33

V máji nemá pastýřovi oschnout hůl. U nás neprší a neprší (Brno-sever). Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 121.238 (?), 2.5.2011 8:35

Obcasny dazdik je fajn, ale ak pride 10 st a bude liat 5-7 dni je to na...

Skusal uz niekto igelitove "prsiplaste" pre rajciny: Bezne ich aj komercne predavaju. Mozno by to bol jednoduchy spoob prevecie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 155.121 (?), 3.5.2011 13:54

Já je mám ještě v pařeništi. A na noc na okno hodím hadr. Má být mínus.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 133.163 (?), 3.5.2011 14:36

Já mám přísadu venku, pokud by se mělo ochladit tak půjde na noc do skleníku. Chtěl jsem něco rajčat o víkendu zasadit ale nesehnal jsem bůvola do toho blata, tak alespoň něco málo do květináčů. Papriky jsou ve skleníku, již kvetou ale i ty co jsou zasazené tak čučí - v noci je na ně chladno a tak nerostou (větší přírustky mají melouny a okurky). Venku je děs a hrůza, jestli takhle má vypadat ten budoucí ráj ve stodole...

Cukrové melouny
Cukrové melouny
Sladkaja děvočka - jediné rajče vysazené na zkoušku ve skleníku
Sladkaja děvočka - jediné rajče vysazené na zkoušku ve skleníku
Papriky a lilky
Papriky a lilky
Meloun vodní SRD-2
Meloun vodní SRD-2
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 193.103 (?), 11.5.2011 21:30

zdravim pratele rajcat a paprik

rajcata vysazena do pytlu a nadob v zimni zahrade na prelomu brezna a dubna maji dnes 130cm v prumeru a 2 -4 kvetoucich vijanu i s rajcatky + 2-3 dalsi. pomalejsi je akorat cuor de bue. tam zacina kvest prvni vijan a dalsi jsou v rozpuku. hadam ze to je tim ze to neni takovej brutalni hybrid. pestuji jen tyckova.  v zimni zahrade 10 rostlin (orfea, pedro, bejbino, idyl, cuor) a ve skleniku 12. vyseto konec ledna akorat cuor ve skleniku konec unora. do skleniku to slo v pulce dubna a je to tam tak 60cm max.

papriky slavyF1 50cm, bedingo 35cm, tresnova 40cm, palivka od tchana 60cm, meika 40cm. v zimni

a ve skleniku tak o tretinu mensi. tam to slo pred 14dny.

z nekterych rajcat udelany rizky z postranich vyhonu. asi 10kusu vse OK. do tydne dostatecne koreny i bez stimulatoru v ciste vode. mekka 2-4N (neda se to ani dobre zmerit testem na akvarka) ph cca 6.7

pestovano v kompostu z komposteru se stejnym dilem kompostu z kompostu kde se i palej stary vetve a nekolik let se s tim nic nedelalo. plus hnojeni krystalonem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika