Rajčata - z bytu rovnou do pařníku?



host - 90.235 (?) 
23.4.2014 15:07, zobrazeno: 3188x

Dobrý den, mám doma rajčata, cukety a dýně. Rajčata již mají druhý pár pravých listů, cukety a dýně první. Chtěla bych je přesunout do pařníku. Je vhodné dát je tam i rovnou i na noc, nebo radši ne? Máme tu tak 23°C.

Nebo je lépe přesunout je napřed třeba na týden na parapet do chladnější garáže? Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3231) - 5.149 (?), 23.4.2014 17:37

Dejte je do pařeniště, jeden až dva dny je můžete přistínit (pokud již nebyly na slunci). Klidně i na noc- noci jsou teplé. Nějaké otužování v garáži je úplně zbytečné, bude několik dní ještě teplo, rostliny Vám pěkně porostou a potom když se ochladí tak se postupně otuží samy a pokud by mělo v noci mrznout, tak se pařeniště něčím zakryje. Nepíšete jestli něco z těch rostlin budete trvale v tom pařeništi pěstovat. Pokud budou rostliny v kelímcích je nutno dobře zalévat.

                                               Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 90.235 (?), 23.4.2014 18:48

Děkuji, tak já je tam odnesu. V pařeništi nezůstanou, není na to dost vysoké. Zatím jsou v rašelinových květináčcích. Pokud by hlásili mrazy, zanesu je na noc domů nebo přikryju netkankou.

Na pařeništi je mléčný tuhý igelit. Mám i tak přistínit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika