Physalis ze seminek



Stránky: 1,  2,  3   
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?) 
31.7.2010 22:13, zobrazeno: 34214x

mam dotaz, zasadila jsem mochyni peruanskou letos ze seminek... a jeste mi nekvete, tak nevim zda letos neco bude...  no na sacku bylo napsana trvalka myslim tu mochyni zlutou ne tu trvalku do suchych vazeb... je mozne ze vydrzi prez zimu a jako klasika bude kvest az pristi rok nebo to dozene jeste letos? vsichni tu psali ze je to letnicka, a babicka od manzela ji ma jako trvalku ona ji nesadi ze sememinek ji to prezimuje... tak mate nekdo ten stejny problem.?

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 155.12 (?), 1.8.2010 7:47
Já jsem sadil dvě odrůdy jedlé mochyně z předpěstované sadby a po počátečních "mokrých" problémech roste a kvete jako divá. První plod měla už tak před třemi týdny. Ještě dotaz, Vy to jíte? Mi to tedy absolutně nechutnalo. Mirek
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 1.8.2010 11:14

no ja to treba jim jako spise, kdyz to vidim treba na stole... ale manzel za tim sili.. tak proto jsem nevzala rostlinky od jeho babicky, ale rekla jsem si ze mu je jako darek vysadim ze seminek at to ma pod okny a vice rostlinek... zajdu to asi za chvili vyfotit jestli to treba neni blizko sebe nebo tak... ja to mam letos poprve a pohnojila jsem tomu jako ostatnim, protoze to beru jako plodovou zeleninu... a tu ozdobnou zidovskou mi tam uz zacinaji krasne se zotavovat a zase jedou uz do kvetu... totiz ja to sekam... je to jako plevel... snad mi to alespon do podzimu neco zaplodi ---- manzel ma kulatiny narozky a tak kdyz to ma tak rad, tak by odemne dostal toto... darek nic moc teda ale manzelovi od srdce k zaludku to udela radost...

dala jsem i k cuketam
dala jsem i k cuketam
mochynich stoji tri lete dite tak pro srovnani
mochynich stoji tri lete dite tak pro srovnani
mochyne
mochyne
zahrady po zaplavach hodne pleveli ale jeste se to celkem stiha
zahrady po zaplavach hodne pleveli ale jeste se to celkem stiha
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 1.8.2010 11:50

jeste jsem si vzpomnela na jednu vec moje znama jeste u nekterych mochyni vystipuje postranni vyhonky a nechava jen hlavni vyhon pry neco jako u rajcat ale nevidela jsem , tak nevim... co si o tom myslite vy...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 155.12 (?), 1.8.2010 15:57
Tak moje mochyně vypadají úplně jinak, jdu je vyfotit. Mirek
Bez názvu
Bez názvu
Tady ještě není zralá na rozdíl od té na zahradě, ale je na moji chuť pěkně hnusná
Tady ještě není zralá na rozdíl od té na zahradě, ale je na moji chuť pěkně hnusná
takové plody mám na zahradě
takové plody mám na zahradě
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 1.8.2010 17:34

tak to ja nevim... ja mela tyto seminka... tak snad zase doufam mi nevymenili seminka zaneco jineho...

od nohel
od nohel
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 155.12 (?), 1.8.2010 20:25

Ještě fotka plodů ze zahrady.

má to hroznou pachuť, snad je to už zralé když to samo padá z keře
má to hroznou pachuť, snad je to už zralé když to samo padá z keře
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 1.8.2010 22:48

Nasla jsem maly puntik na stonku mochyne, tak nevim zda to bude kvitecek nebo jen zase tvorba listu... zitra to zkusim vyfotit jestli se mi to malicke podari vudec vzit do zaberu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 142.56 (?), 2.8.2010 20:10

Nevím, jestli děláte dobře.:-)) Ty, co máte vy, Zanpets, jsou ty správné mochyně peruánské, co se jí. Mirek má nějaké zvláštní ruské kultivary a sám píše, že mu nechutnají.:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 2.8.2010 20:16

tak to ja nevim... vysela jsem je letos poprve a tak nevim, co je prave a co neni... nevyznam se... v obchode to jsou jen plody na prodej a listi neprodavaji,,,,,smich... tak se tu radim...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika