Papriky pro 2017



host - 144.172 (?)
24.1.2017 13:16

Loni jsem to zkoušel... ale přišlo mi že moc nedozrávali... je pravda že jsem vyséval až březnu... ale byly ve skleníku kde měli každých 14 dní hnojení a pořádnou zálivku...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
      
host - 254.91 (?), 24.1.2017 13:15

Na vánoce 2015 koupená Ramiro v obchodáku, ponechány semena a v únoru vyseta.Neskutečná úroda-nádhera.Myslím, že snad ani není potřeba kupovat semena draze.Pěstováno ve skleníku, ale 2 sazenice zbyly, tak vyrostli venku

pod angreštem a také dozrály.Svitavsko MÍLA

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 144.172 (?), 24.1.2017 13:16

Loni jsem to zkoušel... ale přišlo mi že moc nedozrávali... je pravda že jsem vyséval až březnu... ale byly ve skleníku kde měli každých 14 dní hnojení a pořádnou zálivku...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Honza z Polabí - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 167.137 (?), 26.1.2017 9:55

Přesně. Dělám to tak již mnoho let.Poprvé jsem tu papriku přivezl z Londýna, nyní už jsou plody léta i u nás v supermarketech. Vezmu semena, zaseju, klíčivost skoro 100 procent, rostliny od počátku silné, neskutečná úroda jak se píše výše. Dozrávají ale později až v září.Kdysi jsem sem dával fotky.

Ramiro ve foliáku
Ramiro ve foliáku
Ramiro 2014
Ramiro 2014
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
volf.l - (33) - 85.176 (?), 4.2.2017 21:21
Zdravím Honzo, kolik bývá cca paprik na rostlině? Fotky jsou úžasné. Dnes jsem koupil papriky ramiro v Kauflandu, tak jak to tak zde čtu tak je letos zkusím také. Jen nevím jak mi půjdou, (sever Čech, 330m) vidím to alespoň na foliák, abych měl nějakou úrodu Loni jsem ale v pařniku hodně bojoval s mravenci kteří mi likvidovali papriky Lukáš
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 138.131 (?), 5.2.2017 7:58

já mívám Ramiro v 270 m i venku, ale zrají opravdu poslední až v září.Plodů je tam hodně.Ve foliáku je to lepší, ale také sem loni měla mravence a spousty rostlin sem musela nahradit uplně je ožraly od kořenů. Kateřina Š.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vimon - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 133.3 (?), 26.1.2017 18:22

Také beru semena z paprik koupených v obchoďáku a vždy je 100% klíčivost. Výsev dělám koncem února a v dubnu je přesadím do velkých květináčů, které mám do zmrzlých v nevytápěném skleníku. Potom je mám celé léto venku. Největší sklizeň je v září a říjnu.

Papriky při přenesení ven
Papriky při přenesení ven
Papriky v září
Papriky v září
Sklizeň
Sklizeň
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
mirkl - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (78) - 207.10 (?), 27.1.2017 4:40

mívají je v Tescu, koupil jsem tam i Ramiro z Madarska, měly trochu menší plody než klasická Ramira, tak je zkusím vyset, mohly by dozrávat dřív.Jinak téměř stejné jako Ramiro je i Palermo.Ramiro má být nejsladší paprika vůbec, ale dá se konzumovat i zelená.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 197.242 (?), 2.2.2017 13:19

Dobrý den, Ramiro se asi sehnat nedá, já nakupuji Palermo v Německu z eshopu, ale cena je dražší za 6 ks je okolo 5 euro+doprava Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
mirkl - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (78) - 207.254 (?), 2.2.2017 19:41

Ramiro bývá v Tescu celkem běžně stejně jako palermo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PepaPepa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (167) - 15.52 (?), 28.1.2017 12:21

Tento rok neviem nikde kupit tie paradne papriky sweet palermo, s ktorymi som bol minuly rok nadmieru spokojny. Takze asi budem musiet pouzit odlozene semienka z urody v minulom roku. Ale radsej by som pouzil vlastne. Vo vsetkych obchodoch sice predavaju cervene papriky, ale vzdy su oznacene len ako cervena kapia. Kaufland ma sice na tabuli napisane paprika Palermo, ale na stitku je uvedene uplne ina odroda - Zanetti. Mozno ju vyskusam, ale radsej by som si kupil tu Ramiro alebo Sweet Palermo ako minuly rok...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika