Paprika na balkón



host - 2.146 (?) 
16.2.2017 8:34, zobrazeno: 4230x

Pekný deň chcem sa vás skúsenejšich opýtať či je paprika raná Zlata a kozí roh Harriet vhodný na pestovanie na balkóne. Ďalej by som sa chcel opýtať či ma niekto z uvedeními paprik. skúsenosť Snažil som sa niečo dohladať tu na fóre ale nedočítal som sa o nich nič... Čítal som že každá polná paprika sa dá vypestovať aj na balkóne tak hadam to bude OK... Mam skúsenosť len s AMY paprikou. Tento rok som semená AMY nezohnal (bol som len v kauflande na rýchlo a tam ich nemali laugh) tak som kupil to čo tam bolo... Ďakujem za každú odpoveď

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 143.25 (?), 16.2.2017 11:06

zdravim, papriky potrebuji hodne svetla, takze pokud vam na balkon sviti vetsinu dne, tak by to nemel byt problem. staci sazenice dat do velkeho kvetniku nebo nejake nadoby s odtokem (idealne velikost cca 7-10L),nejakou lehci vzdusnou zeminu a samozrejme obcas prihnojit.

pres kveten bych jeste nechal alespon pres noc prikryte netkanou textilii treba, aby byli chraneny pred lehkyma rannima mrazikama.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 33.3 (?), 16.2.2017 12:17

dobry den ja pestuji hodne dlouho odrudu Balkonovka   do plastoveho 10l   kyblu nasadim dve sazenice       kerik byva obsypany plody paprik je to velmi rana paprika úrodná zlutobile barvy   vyskousel jsem nekolik odrud ale podle me je nejlepsi

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 197.242 (?), 16.2.2017 14:37

Dobrý den, také se připojím do vyzkoušené odrůdy Balkonovka od fa Libera, mnoho paprik až skoro do mrazíků a dozrávají do červena Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 2.146 (?), 16.2.2017 19:34

Ďakujem vám za odpovede. už som dal do kelimkov(2dl plastove pohare) to čo som kúpil uvidime čo z toho vyrastie. mám ešte rajčinu vilma a bajaja, tiež už zasadene. Počas roka budem pridávať nejake foto a budúci rok skúsim tu balkonovku. Ďakujem vám ešte raz

mato43

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika