Paprika Jumbo



Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 90.4 (?) 
26.5.2010 21:12, zobrazeno: 5641x

Při pohledu na mojí sadbu paprik čekajíc na výsadbu ze skleníku jsem následně neodolal a pokusně letos zakoupil v hobby marketu nádhernou krásnou velkou sazenici papriky JUMBO, vozí to z Německa.

Stála sice 98 korun, ale já neodolal, jsem si tím chtěl asi udělat radost v tomhle zahrádkářském nečasu...

Mátě už někdo zkušenost? Asi bude i vzrůst větší, sázet se má do sponu 60x80 cm, to je hodně místa...

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 183.242 (?), 26.5.2010 23:00

Zkušenost nemám, jenom přeji ať se Vám i paprice daří, ať roste a doufám, že potom dáte foto. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 187.20 (?), 27.6.2015 11:23

Ano-papriku Jumbo jsem zakoupila vloni v zahradnictví Dvořák a syn v Teplicích.Jednalo se o roubovanou papriku Jumbo Aurelio.Plody byly nádherné ccas kus 30 dg.Odebrala jsem si semínka s tím, že se pokusím i letos. Paprika výborně roste od samého semínka, až po plody a není nyní roubovaná. Pravděpodobně se jedná o dobrý genetický základ. Předpěstovala jsem jich něco kolem 50 kusů a rozdala sousedům.Všem dobře v letošním roce roste a plodí.Fotamůžete nalézt na mém facebooku -Jarmila Šišková, ale i tak, přikládám foto-přihnojuji Wuxallem calcium na list-5 ml na 1 litr vody-prostě nádhera.Technická zralost v zelené barvě-konzumní-přechází do hnědé až červné.

Paprika Jumbo
Paprika Jumbo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 187.20 (?), 27.6.2015 11:35

Ještě jsem zapoměla-jsou sice většího vzrůstu, ale já jim vše vyštípu až po trojitou vidlici-tzn. oholím kmínek, nezalévám ke kmeni.Ke kmeni přihrnu zeminu a kolem sazenic jsou stružky, které hodně prolévám, a to vždy zásadně dopoledne-ne večer.Daleko od sebe je mám tak 50 cm.

Jestli toto někomu pomůže, bude to fain.

J.Šišková

skleník-papriky Jumbo
skleník-papriky Jumbo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 187.20 (?), 27.6.2015 11:40

Loňská paprika JUMBO v konzumní zralosti-šťavnatá, masitá.Měla jsem z nich radost.

J.Šišková

Paprika Jumbo Aurelio-srpen 2014
Paprika Jumbo Aurelio-srpen 2014
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika