Odrůda papriky pro zahrádku



limetka - (38) - 69.66 (?) 
12.2.2016 10:07, zobrazeno: 2971x

Prosím o zkušenosti, která odrůda zeleninové papriky je nejvhodnější pro úspěšné venkovní pěstování na zahrádce. Podotýkám, že se jedná o oblast okolí Brna.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 240.228 (?), 12.2.2016 10:47

No, nejsem zrovna odborník na pěstování paprik, jelikož je máme venku - polní pěstování, tak vždycky jsme měli jen takové skrčence. Vloni jsem zasadila SuperAmy a poprvé jsme měli normální hezké pepriky. Možná to bylo i tím superteplým rokem, protože u nás je přeci jen chladněji, jsme podhůří Bílých karpat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 232.120 (?), 13.2.2016 3:27

Na každém sáčku s osivem je vždy zezadu popis.Na valné většině je věta.:,,Odrůda je vhodná pro skleník, folník(fóliovníkové kryty) a v teplejších oblastech na pole"(Psal jsem to svými slovy a tak předpokládám, že mě tu nebude nějaký znalec chytat za slovíčko.) To Vy nejste, takže vybírejte osivo, kde tohle jejich bla, bla,bla nebude a bude tam jen odrůda vhodná pro polní pěstování.Ze své zkušenosti bych mohl doporučit i Amy a Bonetu, ale my jsme Polabská nížina/začátek Českomoravské vrchoviny, tak další, které nám jdou i venku radši psát nebudu, aby moje rada nebyla zkreslená.Určitě sem písne i někdo s vyšší nadmořské výšky a doporučí přesněji. J a Olí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika