Nejchutnější rajčata



m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 155.12 (?)
22.11.2011 20:23

Já vyzkouším i sušení na slunci (pokud nějaké bude) na síťových roštech, jen mám obavy že na rajčata půjdou takové ty lesklé muchy. Možná bude lepší umístit je pod nějaké síto ale aby zase nebránilo slunci, na noc samozřejmě uschovat domů kvůli noční vlhkosti. Na tom videu se suší San Marzano.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
                     
AniCiz - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (167) - 194.24 (?), 22.11.2011 20:13
to tedy je... taky asi začnu se sušením..letos jsem sušila, co jsem měla k dispozici, a bylo to celkem dobré.až seženu odrůdy k sušení, bude to fajn..
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 155.12 (?), 22.11.2011 20:23

Já vyzkouším i sušení na slunci (pokud nějaké bude) na síťových roštech, jen mám obavy že na rajčata půjdou takové ty lesklé muchy. Možná bude lepší umístit je pod nějaké síto ale aby zase nebránilo slunci, na noc samozřejmě uschovat domů kvůli noční vlhkosti. Na tom videu se suší San Marzano.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?), 22.11.2011 20:24

Hodně chutné je Pollicino a velmi dobré je i Bejbino.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 155.12 (?), 22.11.2011 20:28

Bejbino je výborné, Pollicino hodně praská, dále doporučuji Ildi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 160.145 (?), 23.11.2011 1:02

Děkuji za odpovědi. Ještě jsem nikdy rajčata nepěstovala, bydlíme v domku teprve necelé 2 roky.

Pročítala jsem si tady celou diskusi o rajčatech a zaujalo mě sušení rajčat, nikdy jsem o tom neslyšela. Jak dlouho se taková rajčata dají skladovat a jakým způsobem se dále kuchyňsky upravují? Moc děkuji za odpovědi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?), 30.11.2011 17:15

Já jsem měl letos Pollicino poprvé a nepraskalo. Bejbino bych chuťově zařadil na druhé místo po Polllicinu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 242.167 (?), 30.11.2011 17:36
Letos bylo docela sucho, u nás lilo tři týdny na přelomu prázdnin a v té době to plody odskákaly.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (801) - 199.25 (?), 30.11.2011 23:15

Mám stejné chuťové buňky jako Kuky. Ale, sklizená zelená rajčata mně letos sice krásně červenají avšak jsou stále poměrně tvrdá. Rozhodl jsem se v příští sezoně nepěstovat již Beefmaster, protože se v plodech na pohled pěkných vyskytla černá vnitřní hniloba. Při jejich velikosti je neekonomické tolik vypěstované hmoty vyhodit. Chtěl bych pěstovat také rajče s typickou rajčatovou chutí a vůní rozemnutého rajčatového listu. Taková rajská jablíčka s trochu drsnou chutí rostly asi jen v ráji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.149 (?), 23.11.2011 8:16

Díky za překrásné typicky italské video- tu nejnáročnější práci solení musí vždy dělat muži! A teď vážně. Já jsem letos sušil na lodžii, na jihozápadě, slunce jsem měl až od jedenácti hodin, večer jsem sklízrl.. Bylo to někdy koncem srpna, když bylo to pěkné počasí. Usušeno jsem měl za čtyři dny. Na ploché desce jsem měl staré prostěradlo, na něm rajčata, vše zakryté fáčovinou (koupil jsem ji kdysi v Sanitasu- roli širokou cca 80 cm).Největší zájem měly vosy, které se snažily mul podlézt, možná i proto, že jsem s rajčaty sušil i pološvestky.

PS: Ty videa mně asi přinesou rozvat v rodině, protože pořád slyším "už zase do toho čučíš?"

           Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.7 (?), 23.11.2011 8:39

4 dni je dost. Mozno by sa to dalo nejak urychlit: podlozit plechom, co sa riadne rozpali, nechat len casti supiek s masitou duzinou, bez stavy, zvolit vhodnu odrodu s nizkym obsahom stavy... Mate s tym niekto skusenosti? Myslim, na hmyz by stacil dobry drevenny ram a sietka na okna.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika