Nejchutnější rajčata



host - 5.149 (?)
22.11.2011 16:22

Myslím oboje, protože jsem na webu našel San Marzano polodeterminantní, což by mohlo být to rajče, které jsem viděl u Neaploe-keříky cca 1,2m vysoké.

           Mr Big

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?), 20.11.2011 10:12

Mně se na tom obrázku nezdá ten fazoch. Je namalovaný jako list.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.149 (?), 20.11.2011 10:43

Máte pnou pravdu, obrázek je silně nedokonalý-namalovaný zálistek by měl mít podobu dalšího vrcholu rajčete.Vůbec jsem si toho nevšiml, ale metoda je mi plně jasná.Pokud jde o vylamování spodních listů tak to taky za normální situacve nedělám- zbytečná práce navíc, ale při silném tlaku plísně bramborové se tento zásah doporučuje. Mám pocit, že když jsem tyto listy vylamoval byly již polomrtvé a zažloutlé, možná napadené nějakou chorobou.

           Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 155.12 (?), 20.11.2011 11:18
Spodní listy začínají odcházet nejdříve a záleží na počasí zda působení chorob na ně je rychlejší než dozrávání plodů. Přikládám snímek kde spodní listy (dole vlevo) začínají žloutnout (o jakou chorobu se jedná doteď nevím ale je to hodně běžný jev) a proto tyto listy postupně odstraňuji. Toto je tyčková odrůda ale protrhávám poškozené listy i u keříčkových odrůd.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.149 (?), 22.11.2011 12:01

Nemáte někdo zkušenosti s polodeterminantním typem odrůdy San Marzano?

           Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 133.163 (?), 22.11.2011 15:45
Co máte na mysli, vlastnosti odrůdy a plodu nebo spíše ten polodeterminantní růst?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.149 (?), 22.11.2011 16:22

Myslím oboje, protože jsem na webu našel San Marzano polodeterminantní, což by mohlo být to rajče, které jsem viděl u Neaploe-keříky cca 1,2m vysoké.

           Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 155.12 (?), 22.11.2011 18:40

Já měl SM předloni, bohužel zahrada byla 3x pod vodou a tak díky pozdní  (opakované) výsadbě mělo problémy se zráním, navíc mokro zanechalo následky v podobě totálního tlaku plísně. Obal jsem zatím nenašel ale předpokládám že to byla odrůda San Marzano 3 z Valtic. Nějaký popis variant této odrůdy jsem našel tady. Na přebalu je uváděno že se jedná o tyčkovou odrůdu ale já bych si tipl spíše na polodeterminantní. Rostlina měla výšku zhruba těch 100-120 cm a několik "hlavních" výhonů, možná by šla vést jako tyčková odrůda ale nepřipadla mi tak. Plody byly pevné a téměř duté, bez šťávy. Zabývám se spíše ranými odrůdami, ale jelikož jsem našel zalíbení v sušených rajčatech, určitě ho v následující sezoně vysadím, uvidím jaké varianty seženu. Toto video je pastva pro oči.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 160.145 (?), 22.11.2011 19:45

Vážení přátelé,

ten "humus", který se prodává v supermarketech už odmítám pozřít... Ráno jsem si nakrájela rajčata koupená v Tecsu a rostlo mi to v puse... nejedlé!!! Rozhodla jsem se, že si na svojí zahrádce zasadím příští jaro rajčata. Poraďte mi prosím odrůdu (nepotřebuji ji na výrobu kečupů, ale pouze na přímou konzumaci), tedy raději rajčata menší, tmavě červené a hlavně takové, co by skutečně chutnaly jak rajčata... Asi semínka, které by se daly koupit na jaře v běžném zahradnictví, nebo někde objednat... Děkuji moc...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 27.66 (?), 23.11.2011 5:38

Velmi dobré je rajče Spencer. Policino je také dobré, ale hodně praská.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.149 (?), 23.11.2011 7:09

Pollicino, Bejbino,Spencer, atd. jsou všechno takoví mrňousi. Doporučuji doplnit nějakým takovým normálně velkým rajčetem (já preferuji Start F1), které lze použít na chleba, na salát atp. Pokud jde o praskání Pollicina tak jich 90% sním na zahradě přímo ze stromků a chutnají mně i prasklé a méně vybarbvené. Naopak se zralostí jsem měl loni problém u Bejbina. Moc mně na zahradě nechutnalo i když bylo vybarvené a tak jsem je otrhal a udělal z nich protlak- výsledek nic moc. Letos jsem to dělal tak, že jsem červené plody otrhal a nechal dozrát několik dnů v místnosti- nemělo to chybu. Následně jsem se z informací Semo dočetl, že Bejbino je rajče z okruhu LSM-brzy se vybarví, dlouho zůstává tvrdé a skladovate/lné, ale na rozdíl od v obchodech prodávaných LSL chuťově ještě dozraje. Možná má někdo jiné zkušenosti.

           Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika