Nejchutnější rajčata



host - 5.149 (?)
14.11.2011 22:52

Obě odrůdy jak San Marzano 3, tak i Scatolone 3, jsou rajčata typu San Marzano. Rajče San Marzano je podle mne chráněná značka pro rajčata pěstovaná v oblasti pod Vesuvem již od 18. století (dáte-li si vyhledat Seznamem pomidori San Marzano ve světě, je tam plno stránek o historii, pěstování atd.-v angličtině). Jinde vypěstovaná rajčata nesmí mít název San Marzano. Pokud jde o San Marzano 3 (Seva Seed) a Scatolone (Nohel Garden) tak jsem pozoroval minimální rozdíly ve tvaru, jinak se mně obě jevily náchylné  k zahnívání květního konce vlivem nedostatku vápníku. Pokud jde o chuť nemohu sloužit, ale obě odrůdy usušené a naložené se mně jevily identické. Scatolone jsem měl o cca 14 dní dříve, ale bylo to asi tím, že sazenice San Marzana se mně nepovedly. Myslím si, že v budoucnosti budou firmy produkující a obchodující se semeny dávat na trh další odrůdy rajčat typu San Marzano,(jak už jsem někde uvedl, Semo a jejich Corsaro) a nám pěstitelům nezbude nic jiného než zkoušet a vybírat.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  31,  32,  33,  34,  35  >   
               
host - 16.163 (?), 14.11.2011 19:41

Můžete mi, prosím, napsat, zda je nějaký rozdíl mezi San Marzano a Scatolone? Jak v chuti, tak i vzhledu. Díky Vlasta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 5.149 (?), 14.11.2011 22:52

Obě odrůdy jak San Marzano 3, tak i Scatolone 3, jsou rajčata typu San Marzano. Rajče San Marzano je podle mne chráněná značka pro rajčata pěstovaná v oblasti pod Vesuvem již od 18. století (dáte-li si vyhledat Seznamem pomidori San Marzano ve světě, je tam plno stránek o historii, pěstování atd.-v angličtině). Jinde vypěstovaná rajčata nesmí mít název San Marzano. Pokud jde o San Marzano 3 (Seva Seed) a Scatolone (Nohel Garden) tak jsem pozoroval minimální rozdíly ve tvaru, jinak se mně obě jevily náchylné  k zahnívání květního konce vlivem nedostatku vápníku. Pokud jde o chuť nemohu sloužit, ale obě odrůdy usušené a naložené se mně jevily identické. Scatolone jsem měl o cca 14 dní dříve, ale bylo to asi tím, že sazenice San Marzana se mně nepovedly. Myslím si, že v budoucnosti budou firmy produkující a obchodující se semeny dávat na trh další odrůdy rajčat typu San Marzano,(jak už jsem někde uvedl, Semo a jejich Corsaro) a nám pěstitelům nezbude nic jiného než zkoušet a vybírat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 4.7 (?), 14.11.2011 17:12

Ono su 4 zakladne chute ale vraj nekonecno voni. Kombinacia chute s vonou moze byt podstatne dolezitejsia, ako to, ze je rajcina sladka a zaroven i kysla. Rajcina musi mat vonu ako rajcina od starej mamy z dediny... Raz sa mi podarilo aj v markete kupit nejaku dobru sortu ze vonalo z nej cely barak. Vona je pridanou hodnotou chuti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 5.149 (?), 14.11.2011 19:24

Nemohu s Vámi souhlasit. V sobotu jsem byl v Bořeticích na Svatomartinském víně. Obešli jsme 14 vinných sklepů. Nejsem žádný odborník, ale vím, že i u vína záleží na poměru kyselin a cukru. Někdo má raději víno sladší, jiný zase jiné s větším podílem kyselin. Takže když jdu na takovou ochutnávku, tak se snažím v každém sklepě pít vína, která vyhovují mé chuti. U vína se asi nikdo nepozastaví, když řeknu, že mám radši červené. Jinak nechci se vás dotknout, ale jak vonělo rajče u vaší babičky, tak to je jen iluze. Já jsem jako kluk měl taky rád mejdlíčko, dnes bych ho do úst ani nedal.

           Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 121.238 (?), 14.11.2011 20:49

Netusim co chcete povedat, resp s cim nesuhlasite. Co sa tyka vina tam prevladaju bud kyseliny alebo cukry, potom su vina suche alebo sladke, pripadne nieco medzi tym. Ako jeden povedal, kysly a zaroven sladky je sladkokysly nalev na zavaranie ale nie vino.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 5.149 (?), 15.11.2011 0:10

Sorry. Asi jsme si nerozuměli. Nemá cenu dál pokračovat.

           Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
AniCiz - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (167) - 194.24 (?), 14.11.2011 19:52
přesně tak..rajče musí i vonět..
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 155.12 (?), 14.11.2011 19:54

Nevím jaké drobné červené odrůdy jste zařadil do skupiny čtvrté ale já bych s tím měl docela problémy, takové rajče je tak jedno z deseti (dle mne).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 5.149 (?), 15.11.2011 0:31

Chtěl bych předeslat, že pěstuji jen odrůdy dostupné na českém trhu. Myslím si, že žádné nejchutnější rajče neexistuje, ale přesto si dovolím tvrdit, že pro mne jsou pikantní a aromatické tyto odrůdy drobných, dříve nazývaných jako třešňové, dnes cherry rajčat: Pollicino, Bejbino, Idyll, dříve jsem měl rád Cherrolla a ještě jednu odrůdu, nenašel jsem již jak se jmenovala. Přiznávám, že mně taková připadají i cherry rajčata prodávaná v balaní po 250 g.

                                                                Mr Big           

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 155.121 (?), 15.11.2011 9:07

Tak Corzaro F1 je označeno jako středně pozdní. KUKY

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  31,  32,  33,  34,  35  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika