Nejchutnější rajčata



Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?)
2.9.2012 15:00

Nechci polemizovat o křížení Tornáda se Startem. Je to informace už velmi stará a vzpomněl jsem si teď na ni v souvislosti s chutí toho Orkáda. Orkádo mi moc zachutnalo, ať už vzniklo jakkoliv. Napsat o tom mi snad dovolíte. Pokud se bojíte, že Vám začnu fušovat do rajčat, tak to se opravdu bát nemusíte. Pokud mně zase něco zachutná, samozřejmě, že o tom napíšu i bez Vašeho svolení, to snad chápete. S pozdravem Petr z P.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Karlíček - (17) - 64.242 (?), 12.4.2010 11:02

vybírat semena bezchuťových polystýrénových rajčat z marketů??Brrr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Karlíček - (17) - 64.242 (?), 12.4.2010 11:04

bezkonkurenčně Bejbino...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 12.4.2010 11:39

masite rajcata nejsou spatne, a ty hrusky male zlute Perun... jinak jsem zvedava co bude z tech letosnich mam nekolik novinek pouze pro mne.. co jsem jeste nemela vyzkouseno... ale letos jsem pestovala podle rad odborniku a mam mensi sazenice nez kdyz jsem je mym lajckym zpusobem mela... snad to jeste dozenou vyskove... nebo budu mit s tyckovych kerickove a s kerickovych balkonovky-   achjo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 1.9.2012 10:47

Pěstuju už hodně let pouze Start F1 a Ildi. Příští rok se určitě částečně vrátím k Tornádu, Orkádu a spol. Poprvé jsem si letos dal ty Bejbina a musím uznat, že jsou velmi chutné. Takže dávám palec nahoru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 1.9.2012 13:23

Bejbina pěstuju už několik let, protože já na rajčata až tak nejsem a obyčejné velké rajče si hned tak nedám. Takže, jaková normoš rajčata mám - to si ani nepamatuju, ale letos jsem poprvé zasadila,,datlové rajče Policcino" (snad to nepletu) a jelikož mamce zmrznuly, tak jsem jí část sazenic dala. A byla i s bráchou nadšená, že jsou i chutnější než Bejbina (já to nějak nesrovnávalasmiley )

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?), 1.9.2012 13:47

důvodem proc jsem zanechal Bejbina byla jejich velikost-na cherrry prilis velka, letos jsou nektere odrudy ktere chutove prekonaly i Pollicino i jine chutovky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 2.9.2012 10:36

Nechci se nějak zvlášť míchat do Vaší diskuze, protože žádné nové odrůdy ve větší míře nezkouším. Letos jsem se už dost pozdě rozhodl, že zase opráším nějaké ty Tornáda. Tornádo jsem už nesehnal, takže jsem místo něj byl nucen zakoupit ORKÁDO. Ale jak si teď na nich budu pochutnávat, to jsem tedy nečekal. Pokud se pamatuju je to kříženec Tornáda a Startu a opravdu tato odrůda dokázala spojit výbornou chuť obou těchto odrůd. Dobře vyzrálá, tmavě červená Orkáda jsou opravdu senzační.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3225) - 5.149 (?), 2.9.2012 11:18

Jen jedna připomínka: Orkádo nemůže být kříženec žádného hybridního rajčete, to znamená ani Tornáda a Startu. Jinak žádné nejchutnější rajče neexistuje a je na chuti každého, které rajče mu chutná a zda zde na webu svůj názor presentuje. Dle kladných hodnocení je vidět, že každý si to své rajče najde- pro ostatní je to pak zpráva, že existuje další rajče, které by si mohli zkusit pěstovat. S pozdravem

            Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 2.9.2012 15:00

Nechci polemizovat o křížení Tornáda se Startem. Je to informace už velmi stará a vzpomněl jsem si teď na ni v souvislosti s chutí toho Orkáda. Orkádo mi moc zachutnalo, ať už vzniklo jakkoliv. Napsat o tom mi snad dovolíte. Pokud se bojíte, že Vám začnu fušovat do rajčat, tak to se opravdu bát nemusíte. Pokud mně zase něco zachutná, samozřejmě, že o tom napíšu i bez Vašeho svolení, to snad chápete. S pozdravem Petr z P.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3225) - 5.149 (?), 2.9.2012 16:52

Omlouvám se, když jsem to psal, tak jsem si nevšiml, že ten příspěvek jste psal vy. Až jsem to odesílal, tak jsem si toho všiml a už jsem nic nechtěl opravovat. Jinak nepíšu nic jiného jen že každému chutná něco jiného, a že má právo o tom informovat a inspirovat ostatní, třeba i tím, že mu chutná Orkádo. Já také píši co mně chutná a nechutná a myslím, že je to vpořádku. Pokud jde o rajčata tak mne to baví, říkám své názory a očekávám od kohokoliv jeho i jiné názory, beru si z toho poučení, pokud nesouhlasím tak diskutuji, ale v žádném případě si neosobuji právo na jediný správný názor. S pozdravem

                 Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika