Nejchutnější rajčata



Zdenula - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (170) - 165.42 (?)
7.7.2012 19:31

Mirku, moc díky:) Ale Kristova noho, vždyť to je v Estonsku :)))! Jak se takový obchod realizuje, je-li to vůbec možné? A na kolik pak taková sranda vyjde i s poštovným?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 242.167 (?), 9.2.2012 14:04

Poštovné na estonském serveru činí cca stovku. Co se týče odrůdy Harzfeuer F1 tak tu jsem měl před třema rokama ale nějak mne nezaujala, již nevím proč ale nezaujala, ani již nevím zda je tyčková nebo keříčková (spíše tyčkové). Jejich semena se objevila jednou v tesku a tak jsem je prubnul. Vyzkoušejte, uvidíte.


Tohle by měl být Harzfeuer
Tohle by měl být Harzfeuer
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 155.121 (?), 9.2.2012 15:36

Odrůda Harzfeuer F1 byla už za socíku, dobrá, ale asi už překonaná, tyčková. KUKY

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zdeni - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (52) - 107.127 (?), 9.2.2012 16:55

všem vám děkuji za ochotu odpovídat... právě jsem si donesla červené Idyll - 1 balíček od fy Gardenson a 1 od fy Nohel garden /porovnání klíčivosti/  a taky Zelenou zebru, takže od Harcfeuera ráda upustím, skleník mám celkem malý.

Ještě mi prosím řekněte, které z nich je dobré i na pole - mimo skleník. Loni jsem venku 450 m n.m. měla kromě Stupického i Býčí srdce, rychle chytlo plíseň, tak jsem vyhazovala  - ve skleníku bylo sice zdravé, obrovské, ale hodně pozdní...

a poslední dotaz - pěstování v pytlích - to se kořeny nepřehřívají? a z pytlů se dík horku neuvolňují žádné sajrajty?blush

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 242.167 (?), 9.2.2012 17:11

Na pole se hodí všechny vámi uvedené odrůdy. Idyll je hodně háklivé rajče na praskání, má tenkou ale přitom tuhou slupku. Pokud nechcete Harzfeuer zkoušet dak doporučuji Bejbino, to Vás nezklame. Z pěstování v pytlích nemějte strach, jde hlavně o to aby zemina nevyschla.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3225) - 5.149 (?), 9.2.2012 14:56

Cituji z knihy z roku 1968: Harzfeuer (NDR),hetrogenní (hybridní), vysoká, velmi ranná, především k rychlení, využitelná i pro venkovní výsadbu. 

V roce 2007 jsem si semena rajčete Harzfeuer z nostalgie koupil  (pěstovali jsme v 60-tých Hellperle taky z NDR a moc nám tato rajčata chutnala). Semena jsem koupil za pár korun myslím si že v Penny nebo Lídlu (nejlevnější semena co jsem v poslední době koupil). Pěstoval jsem čtyři rostliny venku a u těto odrůdy mám v PC jen napsáno nepěstovat (dnes už opravdu nevím proč).

                 Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 16.163 (?), 10.2.2012 8:38

Nainstalujte si prohlížeč Google chrome, ten vám automaticky nabízí i překlady ve všech jazycích. Nemusíte nic kopírovat do překladače. I strojový překlad vám postačí k pochopení podstaty.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zdenula - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (170) - 165.42 (?), 7.7.2012 17:37

Prosím vás, kde seženu semínka té odrůdy Sladkaja Děvočka? Nemůžu to na netu nikde najít.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 242.167 (?), 7.7.2012 19:11 Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zdenula - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (170) - 165.42 (?), 7.7.2012 19:31

Mirku, moc díky:) Ale Kristova noho, vždyť to je v Estonsku :)))! Jak se takový obchod realizuje, je-li to vůbec možné? A na kolik pak taková sranda vyjde i s poštovným?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5576) - 242.167 (?), 7.7.2012 22:11

Pokud máte embosovanou platební kartu (Embosovaná karta je platební karta, která má veškeré údaje (jméno držitele, číslo karty atd.) plasticky vyraženy - písmo tedy z karty) abyste mohli provádět platby po internetu tak provedete platební příkaz k úhradě nebo pokud máte zaregistrován Pay-pal (což je lepší) tak tímto způsobem. Objednáte, uhradíte a do týdne máte zboží doma, poštovné číní cca 5 €.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  36,  37,  38,  39,  40  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika