Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Paní Jiřino, k Vašemu příspěvku z 25.12.,rajče Sweet 100 F1 sice neznám, ale od 2013 pěstuji Supersweet 100 F1. Pokud vůbec je mezi nimi rozdíl, tak pramalý. Rajče na poměrně malou listovou plochu produkuje neskutečné množství chutných sladkých sherry plodů, které ale nejsou větší, než 2cm, mnohdy ale i jen 1cm Vijany jsou dlouhé přes půl metru a mívám na každém z nich několik desítek postupně se vyvíjejících plodů, taky jsem jich ale na vijanu napočítal skoro stovku ve stádiu od květu po vyvinutý plod. Plodnost se mi tedy jeví velmi vysoká, odolnost proti plísni střední, proti černi rajčatové po zkušenostech z loňské sezóny moc odolné není. Po výsevu a při předpěstování jsou rostliny poněkud drobnější. Toto jsou ale jen moje zkušenosti z pěstování v nevytápěném skleníku bez postřiků proti houbovým chorobám a živ. škůdcům. Přikládám foto z 21.8.2013, na snímku jsou vedle sebe 2 rostliny.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika