Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Roku 2017 hodlám ve skleníku pěstovat následující cherry odrůdy: Tomatoberry, Sladkaju Děvočku, Nasťu Sl., Finik O., Mandat, Sweet 100 F1 a Datlo. Ve skleníku budu mít ještě dvě rostliny Stupického, dala jsem si úkol, je zavčas ukončit a ev. zlikvidovat. Potom odrůdu Tretjakovskij a ještě jednu masitou. Většina bude po jedné rostlině, a již nyní vidím, jaký to bude prales. Sweet 100 F 1 mi dovezl jeden chlapec z Nového Zélandu, když tam byl na půl roku na brigádě. Odrůdu neznám, pokud ji znáte, můžete podat reference. V minulém týdnu mi byla konečně doručena semena rajčat zakoupená v létě v Moskvě. Mám další balení Sl. Děvočky, již třetí. Jde o novou šarži s expirací v r. 2018. Sama jsem zvědavá, co z toho tentokrát vyroste. Tato semena vyzkouším vysít v malém množství, nebudu je řízkovat a nebudu jimi nikoho trestat. Šarži s expirací 2017 dále pěstovat nehodlám, jde o kulaté plody různé velikosti, patrně nějaký přesev hybridu či co? V lednu začnu s výsevy k řízkování: Philovita, Ferline, Crimson Crush, Nasťa Sl., Finik O., Tomatoberry. Jde o hybridy F1. J.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika