Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Neměl bych kazit všeobecné nadšení těch, kteří ujíždějí na sušených rajčatech, ale mám trochu jiný názor. Ovlivněn diskusí jsem si koupil v hypermarketu vaničku "volně ložených" sušených rajčat. Po zemi původu jsem se nepídil. Vypadají jako ta na videu, podlouhlé dvě poloviny. Mezi nimi sem tam jakási bílá semínka, asi pinie. Jsou výborná, mají lehce česnekovou slanokyselou chuť, ňamka. Na rozdíl od těch ve skleničce, ta jsou jaksi nijaká. Když uvážím, že mi na Vysočině rajčata stěží dozrají, natož aby uschla a kdybych je sušil v sušičce, stejně to nebude ono a padne na to výplata. Rajče podobného typu uzraje jen na břeclavsku, možná v polabí a to ještě jen občas. Tedy to kilo, nebo dvě, která teoreticky můžem zkonzumovat za zimu si klidně koupím. Kvalita mě plně uspokojuje.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika