Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já měl SM předloni, bohužel zahrada byla 3x pod vodou a tak díky pozdní  (opakované) výsadbě mělo problémy se zráním, navíc mokro zanechalo následky v podobě totálního tlaku plísně. Obal jsem zatím nenašel ale předpokládám že to byla odrůda San Marzano 3 z Valtic. Nějaký popis variant této odrůdy jsem našel tady. Na přebalu je uváděno že se jedná o tyčkovou odrůdu ale já bych si tipl spíše na polodeterminantní. Rostlina měla výšku zhruba těch 100-120 cm a několik "hlavních" výhonů, možná by šla vést jako tyčková odrůda ale nepřipadla mi tak. Plody byly pevné a téměř duté, bez šťávy. Zabývám se spíše ranými odrůdami, ale jelikož jsem našel zalíbení v sušených rajčatech, určitě ho v následující sezoně vysadím, uvidím jaké varianty seženu. Toto video je pastva pro oči.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika