Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Přeji všem pěkný den.

Letos jsem poprvé začal pěstovat vlastní rajčata, objednal jsem je z Tomatofest.

Klíčit jsem je dal asi později a malé rostlinky nejspíš neměly moc světla, tak to šlo pomalu a byly to takové vytáhlé nitky, ale nakonce se vybrat dalo. Měl jsem je v pytlích u zdi domu na jižní straně, podcenil jsem trochu vyvazování a oporu.

Sestava byla následující:

Anna Russian - fakt velká rajčata, největší jsem měl 375 g. Když byla hodně zralá, tak jejich barva byla červenorůžová. Chuť velmi dobrá.

Moskovich - velmi chutná

Sprite - malé červené šištičky, na pohled krásné, na chuť taky, hodně dozrálá byla sladká jak med. Naše malá dcera, která rajčata zatím objevuje, si je dokonce sama zobla.

Orlov - žlutý ruský medvěd, květy byly jakoby srostlé, tak i plod nebyl zrovna přeborník v kráse.

Banana Legs - žluté, podlouhlé, hodně masité, chutnaly nám nejméně.

černá rajčata Black Prince a Black from Tula - černé z Tuly začalo zrát dříve, oboje velmi chutné.

Už se chystám objednávat na příští rok, nasazuji i některé, ve fóru zmíněné.

Jinka objednání ze států není vůbec problém, navíc, semínek je poměrně dost, tak mám i pocit, že to nakonce vyjde stejně, ne-li levněji, než kupovat u nás. Navíc, nabídka je sakra velká.

Přikládám fotku zlatých srpnových dnů.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika