Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Hezký slunný podvečer (jen pro zajímavost ráno bylo 10°C!) všem milovníkům rajčat. Ani vybarvenější Pollicino zatím nic moc, chuťově prázdné, uvidím jak bude mít chutnat ze země (toto je v květináči). Balkonová rajčata jsou již za "horizontem" a ustupují klasickým odrůdám (zpříjemnění jídelníčku a pro potěšení oka na jaře, nic víc). Co se týče masitých a keříčkových odrůd, tak ty jsem nepěstoval hóóóódně dlouho takže zkušenosti budou až letos. V době špatného počasí jsem všechna rajčata ošetřil Acrobatem a Ridomilem + výživa na list Fytovit. U odrůdy Kaspar F1 v květináči pozoruji hnědnutí špiček plodů (nedostatek vápníku) - ošetřil jsem rostlinu Wuxal Kalciem a zároveň i papriky (tam se to umí projevit též). Rajčata na zahradě už se konečně vzpamatovala a pak tedy mohu srovnávat, Černý princ je poloraná odrůda a zpočátku (oproti ostatním) shodil hodně květů, ale to dávám za vinu dešťům a chladnu. Mirek
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika