Pyrosyricitan draselny ve kvasu



host - 177.59 (?)
30.10.2016 17:40

Síru nepoužívám, nechutná mi a nemám ji rád. Snad s výjimkou síření, dezinfekce sklepa, včelích plástů, sudů, výroby černého prachu apod.
Ale do vína jsem ji nikdy v žádném stavu nepoužil, neměl jsem k tomu důvod.
(Nejsem komerční révový vinař..)
Vždy jsem si vystačil s maximálním omezením přístupem vzduchu nebo pasteraci - ta částečně simuluje i stárnutí, nebo fortifikaci.
*
A žádný  důvod pro síření moštu nebo kvasu pro zvýšení kvality nějakým pyrosiřičitanem, spalováním sirných plátků nebo přímo vháněním SO2 z bombičky taky nevím.
A jak píše p.Šlosar v konečném výsledku to udělá víc škody než užitku.
I když kvasinky jsou v porovnání s nežádoucími mikroorganismy, plísněmi, hnilobami apod. k SO2 velmi rezistentní a až tolerantní až do celkem vysokých koncentrací, přece jen to jejích "práci" trochu omezuje. A taky proto se to používá...
*
Obecně se síření při přípravě kvasů používá jen při zpracování havarovaných surovin. T.j. nahnilých, plesnivých, silně znečištěných atd. a každý poctivý výrobce se tomu vyhne.
*
Proč komerční vinaři síří i rmuty je nabíledni...

Rafael.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
host - 226.13 (?), 30.10.2016 7:03, zobrazeno: 6652x
Kolegove. Vim, ze sira ve vine ma pri paleni neblahy vliv na kvalitu vysledne brandy. Plati ale, ze je palenka ovlivnena i pyrosyricitanem draselnym davkovanym pred kvasenim do mostu nebo do kvasu? Samozrejme v mnozstvi dle navodu. Co používáte pred kvasenim na stabilizaci mostu vy?
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 178.235 (?), 30.10.2016 8:32

Do kvasu žádný pyrosiřičitan draselný (E224)nedávám a ponechávám jeho kvašení vlastním kvasinkám.Do jaké míry jsou "divoké"mě ani tolik nezajímá, rovněž ani barva kvasu.Víno pro svou potřebu "sířím" pouze zapálením sirného knotu při přetáčení.Žádný jiný pyrosulfit tam nesypu.Víno nevypaluji, jablečný mošt raději steriluji.I tak je E224 dostatečně "nabízen" v nakupovaných potravinách i ve víně.    AB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 236.138 (?), 30.10.2016 13:25
Přídavek pyrosiřičitanu draselného K2S2O5 do kvasu nemá žádné opodstatnění a co hůře, mohl by se v kyselém prostředí drtivé většiny kvasů (snad s výjimkou hruškového) rozkládat na SO2, což by mělo fatální vliv na kvasinky. Dále by byl finální destilát zasažen neúměrným obsahem rozpuštěného SO2 a stal by se obtížně pitelným. Na druhou stranu je ovšem tato sloučenina vhodně použitelná na ochranu kvasu před atakem např. křísotvorných kvasinek v případě některých kvasů, které by po dokončeném kvašení měly ještě ležet na "peckách" (např. višně, švestky). Dělá se to tak, že do umělohmotné nádobky se umístí roztok siřičitanu či pyrosiřičitanu, v úvahu připadá i dithioničitan např. sodný Na2S2O4 a okyselí se roztokem kys. sírové. Vznikající SO2 ochrání atmosféru nad kvasem dostatečně dlouho a k žádnému napadení kvasu nedojde. Několikatýdenní (2-3)macerace neporušených pecek má svůj efekt především v chuti destilátu, o zvýšený obsah amygdalinu se nemusíte bát. slosar-petr@seznam.cz
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 177.59 (?), 30.10.2016 17:40

Síru nepoužívám, nechutná mi a nemám ji rád. Snad s výjimkou síření, dezinfekce sklepa, včelích plástů, sudů, výroby černého prachu apod.
Ale do vína jsem ji nikdy v žádném stavu nepoužil, neměl jsem k tomu důvod.
(Nejsem komerční révový vinař..)
Vždy jsem si vystačil s maximálním omezením přístupem vzduchu nebo pasteraci - ta částečně simuluje i stárnutí, nebo fortifikaci.
*
A žádný  důvod pro síření moštu nebo kvasu pro zvýšení kvality nějakým pyrosiřičitanem, spalováním sirných plátků nebo přímo vháněním SO2 z bombičky taky nevím.
A jak píše p.Šlosar v konečném výsledku to udělá víc škody než užitku.
I když kvasinky jsou v porovnání s nežádoucími mikroorganismy, plísněmi, hnilobami apod. k SO2 velmi rezistentní a až tolerantní až do celkem vysokých koncentrací, přece jen to jejích "práci" trochu omezuje. A taky proto se to používá...
*
Obecně se síření při přípravě kvasů používá jen při zpracování havarovaných surovin. T.j. nahnilých, plesnivých, silně znečištěných atd. a každý poctivý výrobce se tomu vyhne.
*
Proč komerční vinaři síří i rmuty je nabíledni...

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 30.10.2016 17:47

Proč komerční vinaři síří i rmuty je nabíledni...

Obávám se, že nesířené víno by po 2 měsících stání v teplém supermarketu nebylo k pití. Třikrát jsem pil autentická vína. Jedenkrát bylo excelentní, dvakrát nepitelné. Při jeho ceně věčná škoda.crying

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 231.89 (?), 30.10.2016 18:51

Jo, to máte pravdu, je to o tom. Kdybych svá vína měl někde delší dobu v teple, na slunečných a světlých regálech nedopadlo by to s nima dobře. Dolihování by pomohlo určitě a víno by bylo stabilizované, ale pasterace nevím, ale asi jen částečně. Nevím, nezkoušel jsem nikdy jeho uskladnění mimo sklep.
*
Ale to nic nemění na povaze původního dotazu a odpovědí, že cpát do ovocných kvasů SÍRU při jejích zakladaní je zbytečné až škodlivé...

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 30.10.2016 23:33

Jasněže, do kvasu pyrosulfit nepatří. Na rozdíl od vína se kvas po vykvašení nelahvuje a neskladuje, nýbrž se jde vypálit. Tedy - někteří pěstitelé své hotové kvasy nechávají uležet, já tomu ale nefandím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 251.7 (?), 31.10.2016 7:50

Díky všem za reakce. Nebyl jsem si jistý kvalitou zpracované révy - na víno to nebylo, ale na přepálení ano. Chtěl jsem v počátku zastavit přirozené kvasné procesy a nastartvat kvašení ušlechtilými kvasinkami a zároveň omezit vliv plísní, neboť některé kuličky se mi tam dostaly v horším stavu. Takže jsem pyrosiřičitan zvažoval jako startovací bod.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika