Jak zakopat slivovici



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 188.191 (?) 
9.6.2012 23:18

Aby som doplnil moju poznámku o stabilnej teplote. Moja babička na Myjave usúdila že najlepšie bude slivovici v prednej izbe za zrkadlom. V zime sa tam nekúrilo ale bol to dom z nepálených tehál múry cca 80cm hrubé. Komančovia to však zbúrali v cca 1970 takže teplotu nezmeriam. Babičku presťahovali do činžáku a babička znova usúdila že slivovici bude najlepšie za zrkadlom. A že tú slivovicu koštovali mnohí veď čo iné domáce sa dá piť na Myjave a nebolo konzumentov ktorí by mali výhrady voči kvalite.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
                     
host - 50.227 (?), 14.6.2012 16:39

jestly pod zem tak min. 70 cm, flašku samozřejmě zabalit do nějaké hadry, dál v zemy můžete použít výstelku s pískem a udělat krabičku s polystyrénu, tlak a teplota by neměla ůčinkovat

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 157.5 (?), 14.11.2012 21:44

Když se narodil první vnuk, tak jsem mu dal bokem 40 l demižon s 52% slivovicí (cena byla asi 150,-/l) U dalších vnoučat jsem to zopakoval - zatímsmiley mám 6 demižonů a měli by každý ten svůj dostat ke svatbě Teď ta poslední dávka přišla na 300,-/l. Beru to jako investici a docela by mě zajímalo, za kolik by to mohli prodat asi v roce 2035 (řečnická otázka)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 211.17 (?), 1.7.2012 17:16

Ahoj, take premyslim o zakopani 1L a vykopani az bude synovy 18let. To bude v cervnu 2030, tak doufam ze v te dobe nebude mrznout :). Uvazoval nekdo, nebo dokonce jestli nema nekdo z vas zkosenost, s plnenim do sklenene lekarske lahve s brousenym hrdlem a uzaverem. Diky m.hajdy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 220.205 (?), 1.7.2012 21:48

Celý odborný život jsem se jako chemik střetával se zakousnutými zábrusovými lavhemi ale až opravdu po letech, ale opravdu mnoha, jsem získal grif, jak "zapečené šlify" otvírat. Takže nedoporučuji. Pokud máte litr destilátu, který chcete ca 18 let zachovat (já to udělal taky, ale uložením na půdě, nicméně lahev slivovice si na svatební otevření počkala 24 let), jsem to udělal tak, že jsem použil kvalitní zátku (tj. nelepenou, ale kompaktní korek), špuntovačku a včelí vosk, kterým jsem dorovnal hrdlo. Lahev celé ty roky stála, ale chuť uloženého destilátu mě fakt překvapila. Markanty slivovice zcela zmizely, nicméně destilát kudy tekl, tudy hladil. Žádná vůně slivovice, ale chuť skvělá. Rozhodně nedoporučuji uložení do země, taky proč je tam agresivní prostředí a není důvod si přidělávat práci. Ostatně o té lahvi budete vědět jen Vy. slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
jardo - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (89) - 229.175 (?), 15.11.2012 21:49

S týmto názorom musím len súhlasiť. Aj ja mám takú skúsenosť. Extrémne dlhé skladovanie ovocných destilátov ani mňa nijako neokúzlilo čo sa chuti týka. Alkohol je skutočne hladký. Zakopanie velmi pravdepodobne nevylepší nič. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 207.10 (?), 12.9.2012 23:25

Slivovici vypálenou v roce narození mého syna jsem ji uložil do komory a na jeho svatbě slavnostně vychválil a postavil na stůl mezi svatebčany. Stála tam celkem bez povšimnutí po celou dobu a všichni se dožadovali nalévání skotské whisky:))

Nijak jsem ty přítomné nepobízel a s chutí ji pak dopil pár dní po svatbě s manželkou...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 182.242 (?), 4.10.2016 17:12

Smutné, velká neúcta k Vaší práci!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 249.149 (?), 17.9.2012 21:50

Ahoj, my jsme něco podobného realizovali minulý rok, byl to dárek pro kamarádovu zrovna narozenou dceru - k jejím 18 tým narozeninám. A po poptání po všech známých bych doporučil : korkový uzávěr (nerezne), zakapat - zalít pečetním voskem, nechat bublinu (korek nesmý být namočen ani ponořen jinak se rozleptá) a ze stejného důvodu musí být lahev uložena na stojato. Odměřili jsme souřadnice a ty dostala kamarádova dcera vyryty na stříbrné destičce s řetízkem na krk. Jen to mělo slabé místo v tom, že vzhledem ke kamarádovým koníčkům jsme se rozhodli láhev nezakopat do země, ale zasekat ji do skály. V důsledku to byl cca 3* víkend na skále + dlouhé prodlužovačky a sbíječka. Nakonec betonová šlupka jako kryt + čip. Závěr : dárek měl zcela jistě úspěch a v budoucnu asi i ještě mít bude - ale do skály to zasekávat nikomu vážně nedoporučuji. Pavel     

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 29.18 (?), 2.1.2013 0:28

Vážený příteli,

já osobně nemám žádné zkušenosti se zakopáváním destilátů, mnozí Vás od toho zrazují a radí dát do sklepa, ale co když žádný sklep není - aha!! Já mam RD postavený na zálkadové desce a sklep nemam, zato mam zahradu a přemýšlím nad tím samým. 

A k těm uzávěrům, na jednom vláknu jsem se dočetl - (použít lahev se závitem a plechovým uzávěrem a ten řádně omotat elektrikářskou páskou, lahve zásadně na stojato) já bych použil pásku na izolování telefoních kabelů, je samozatavovací a při pořádném utažení se už prakticky nedá rozlepit, jedině odříznout, bohužel Vám neřeknu kde ji sehnat, já jsem s ní dělal takže mam zásoby.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika