Jak zakopat slivovici



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
         
host - 232.147 (?) 
15.11.2012 14:40

Ač laik, dovolím si poznamenat, že víno se zásadně ukládá naležato, aby byl korek namočený. Jinak hrozí jeho vyschnutí a netěsnost!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
            
host - 15.215 (?), 11.6.2015 12:21

AHOJ.

Měli jsme zakopané lahve mnoho let (13let) a vykopali na 18tiny dcery.

Bylo to u baráku od páté žuly ve zdi dál.Něco zalité voskem, který se stejně rospadl a všude byl z toho bordel, něco jen zazátkováné, na něčem jen kovový uzávěr.Bylo to tak 20-30 čísel pod povrchem.Ale zabalené v igelitech.Úbytků jsem si nevšiml a nějakého vylepšení také ne.Bylo tam také kdeco, tak zapomeňte, že potom vykopete vizoura.

Ale jako oslavný rituál - super věc. Také to nutkání - vykopat dřív nebo vydržet... to je věc.  Když to dáte do sklepa, snadno se to poruší a vysaje dřív.

Tak si z toho zas nedělejte takovou hlavu.Sklo v zemi bude navěky, pokud ho dopad meteoritu nepřetaví... nakonec zase na sklo.

Raduza

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 69.165 (?), 23.4.2012 18:35

narodila se mi dcera a tak jsem dostal stejný nápad.

jak a v čem slivku zakopat mám celkem jasno, zajímalo by mne zda nechat v lahvi vzduchovou bublinu, nebo lahev dolít po hrdlo?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 176.36 (?), 24.4.2012 7:59

To záleží na tom, jak budete nádobu uzavírat. Když zátkou, tak to bez té bubliny asi neoůjde (buď tam tu zátku nedostanete, nebo vám praskne "hrdlo"). Když kovovým uzávěrem, můžete i bez té bubliny. Ale většinou se ta bublina v nádobě nechává, při případné změně teploty (a tím změně objemu kapaliny v nádobě), slouží jako "polštář".

Přeji dobré pořízení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 65.199 (?), 24.4.2012 14:56

Nelze než popřát všem zakopávajícím, aby se vnoučata nerodila a dcery nevdávaly v únoru.   laugh    j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 220.205 (?), 26.4.2012 18:21

Ano, skvělá připomínka, děkuji a lituji, že se mě to netýká, škoda. Považuji zakopování destilátů za relikt minulosti, není pro to žádný exaktní důvod, proč by se dnes mělo v rodinách vers. blízcí příbuzní tak často krást? V 18. a 19. století to snad jakýsi smysl mělo, kdo uměl a také mohl resp. měl příležitost nějaký ten destilát udělat? Ale dnes, kdy jen v naší zemi máme přes 500 palíren a obchodní řetězce jsou zahlceny "dětskými koutky", jak říká manželka, přehlídkami vín a lihovin, pravda asi bych si destilát nevybral. Takže: Studený sklep, kovovou zátku a často nenavštěvovat, alkoholy se děsně vypařují. slosar-petr@seznam.cz  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 225.76 (?), 3.5.2012 1:17

Slivovica sa zakopávala z dvoch dôvodov:

1. aby mala stabilnú teplotu

2. aby nebola po ruke a tak rýchlo sa nemíňala

Zvážte ide to aj ináč ako zakopať.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 220.205 (?), 3.5.2012 17:10

Tak to mě zajímá: Co je pro Vás stabilní teplota? Tedy jaká je ta nejvhodnější telota pro uchovávání slivovice? Chcete-li, jak hluboko je třeba slivovici zakopat, aby tato "vhodná teplota" byla garantována? Samozřejmě, že je třeby zvážit geomorfologii, takže je to v každém místě naší země trochu jinak.  Dále, opravdu si myslíte, že je v naší zemi, včetně Slovenska tak málo vhodných sklepů? Takže znova: Co je pro Vás "nejvhodnější teplota pro uchovávní slivovice"? Pro mě 18 °C, ale nechci Vám to vnucovat. slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 3.5.2012 17:35

Myslím, Petře, že p. 225 76 chtěl říci, stejně jako Ty, že zakopávat slivovicii není nejlepší nápad (Zvážte ide to aj ináč ako zakopať.). Zamýšlel se jen nad tím, proč to asi lidé v minulosti tak často dělali.
   Podle mě to racionální důvod nemá, jde jen o rituál. Smysl má jediný - aby pálenku majiteli nevypil ve chvílích imperativní sliny některý ze spolubydlících, případně on sám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 220.205 (?), 3.5.2012 17:49

Kurňa Miloši, máš pravdu, ale já mám tu imperativní slinu furt. P.Š. alianz slosar-petr@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika