Dřevo do destilátu



Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.27 (?)
24.2.2016 22:24

A není lepší to provést jako průtahovou destilaci? K vsázce pro druhou destilaci přidat povidla nebo kompot. Přecijenom likérnický postup macerací v hotové pálence není tak úplně správně.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.27 (?), 24.2.2016 22:24

A není lepší to provést jako průtahovou destilaci? K vsázce pro druhou destilaci přidat povidla nebo kompot. Přecijenom likérnický postup macerací v hotové pálence není tak úplně správně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
hugovotr - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (627) - 146.186 (?), 24.2.2016 22:38

Macerace je mnohem snažší. Kdybych řekl paličovi, že tam chci při přepalu dát povidla, poslal by mě do... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 214.8 (?), 23.2.2016 14:51

Po dalších 4 týdnech jsem provedl 2. posouzení. Vzorky jsou o něco tmavší než před 4 týdny. Vzorek s hranolky, žíhanými kratší dobu, má poněkud "dřevitější" příchuť. Jinak prakticky beze změny. Nezávisle na tom potřebuje destilát vyvětrat, což se původně stalo zřejmě nedostatečně. Zbaví-li se dalším větráním určité štiplavosti, pak to bude zajímavé. Pokračování příště

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 248.32 (?), 24.2.2016 21:40

R.jelínek vyrábí "Zlatou slivovici" tak, že do průměrného švestkového destilátu mj. vloží pyliny z Limounského dubu.  Na 1000L / 10dkg, po několika měsících probíhá stáčení z tanků.

Výsledkem je vanilkový tón přerážející i nežádoucí pachutě a barva, která na degustacích není žádaná. Preferuje se čirý švestkový destilát bez příměsí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 24.2.2016 21:51

Nevěřím, že by nějaká přísada do slivovice přerazila nežádoucí pachutě a nepřerazila žádoucí aromata.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.32 (?), 24.2.2016 22:03

Napsal jsem - mj.

Do každého tanku se slivovicí, která má zůstat čirá jde samozřejmě aroma (tresť), aby zajistily pro konzumenty stejnou chuť a vůni v každé várce.

Jedná se o tresť - Metarom Žatec PE 12601 - z tohoto důvodu není prodejná na českém trhu!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 247.21 (?), 22.11.2016 16:06

Ona to nepmusí jen přerazit, ale může to do sebe natáhnout. Například dubové hoblinky nebo hrubé piliny, opálené na pánvi, ty dokáží udělat divy!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 204.98 (?), 2.3.2016 14:05

po 5 týdnech jsem to dal ochutnat několika zkušeným sousedům a sousedkám. Považovali to za velmi dobré. Nevím. Možná mi chtěli jen lichotit. Nicméně, připomíná to Whisky. Chutí i vůní, barva je trochu světlejší. Teď je také čas, abych prozradil, z čeho je původní destilát - je to kompovice, destilát z prokvašených kompotů a povidel. Abych trochu přibrzdil případné kritiky úplně všeho, pak prohlašuji, že se destilací (v malých množstvích, pouze laboratorně!!!) zabývám už řadu let a mám v tomto ohledu docela dobrou pověst. Tak, páni kolegové a teď hurá, pusťte se do mne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Tom  - (34) - 205.77 (?), 2.3.2016 20:07

Proč ne? Důležité je mít kvalitní kvas a mít zvládnutou techniku destilace. Pak to nehorší, co se může stát, je destilát bez aromatu, bude-li v kompotech, marmeládách a povidlech převažovat přidaný cukr. A kvašení i destilaci zvládáte, jak naznačuje vaše pověst :-), tak proč si pak s takovým destilátem nepohrát třeba takto?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 203.110 (?), 4.3.2016 20:34

Tedy k té pověsti. Já v podstatě nepiji alkohol, ale rozdávám jej rád kde komu. Mám radost, že každý, kdo dostane štampli, ji vymlaskne, pochvaluje si to a neodmítá další. Zatím se ještě nikdo s odporem nešklebil. V tom vidím svou slušnou pověst.

Jenom jednou se mi do jablkovice dostalo víc acetaldehydu, ale jistý uznávaný nejmenovaný odborník, který je častým účastníkem diskuzí na tomto webu, si s ním poradil a vlastnosti výsledného destilátu si, myslím, pochvaloval.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika