Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Nebudu nyní zkoumat, zda Vaše myšlenkové pochody mají nějaké reálné podklady... možná později.Spíše mě zaujala Vaše citace..." Ale jestli vám chutná ředidlo, neoddělujte. Metanolem se neotrávíte i když předek neoddělíte. Ale pravděpodobně produkt nedokážete ani polknout....

Pokud mám správné informace(Vyrábíme ušlechtilé destiláty),tak existují, nebo existovaly rakouské předpisy, kdy se stanoví oddělít asi 1/3-1 1/2 L úkapu na 150 L vařák podle kvality zápary.Moje otázka zní "myslíte si, že uvedené množství úkapu, a v něm obsažených nežádoucích látek dokáže zničit výsledný produkt natolik, že by jej nikdo nedokázal polknout, jak píšete?...odpovím si sám, zřejmě né! Už kdysi se vyráběly pálenky všelijaké pochybné kvality(lavorovice),kde se předek neodděloval.Přesto se lavorovice dlouho vyráběla, a užívala k pití.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika