výběr tlakové myčky



host - 8.58 (?)
5.1.2009 6:22

Ja v garáži nemám vůbec vodu - a cca 60 m hadice se mi moc rozmotávat nechce (ani ji nemám). Proto by mi vyhovoval nějaký ten barel a odsuď samospádem

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 71.52 (?), 5.1.2009 0:08

S tím napájením 1/2 coulkou z řádu je to málo přiváděné vody??? Např pří tlaku 4atm a vyšším?

V práci tak napájejí karchera bez problému.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 8.58 (?), 5.1.2009 6:22

Ja v garáži nemám vůbec vodu - a cca 60 m hadice se mi moc rozmotávat nechce (ani ji nemám). Proto by mi vyhovoval nějaký ten barel a odsuď samospádem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 212.142 (?), 5.1.2009 6:55

zdravím, viděl jsem to u jednoho, měl ve výšce cca 2,5m 1000l barel, měl takovou plochou střechu a z toho měl hadici do karchera a jelo mu to v pohodě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
luiss - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (73) - 212.142 (?), 5.1.2009 9:28

Dobrý den, připojím se také s dotazem na tl.myčku.Chtěl bych taky jen tak okolo domu, na umytí auta, kol,dlažby, plotu.Našel jsem si na netu tl.myčku od makity, ale vůbec nevím jaký by měl být postačující tlak vody.V tom modelu je 110 barů, a indukční motor. Přiznám se že taky nevím co to znamená.Cena je cca 4500kč.Nepotřebuju myčku za dvacítku, ale jak už někdo výše psal, takový dobrý poměr mezi kvalitou a cenou. Díky za odpovědi, Luiss

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.243 (?), 5.1.2009 12:58

Rád bych se zeptal pana 154.90 jesli šroubení a dosedací plocha vysokotlaké hadice s pistolí je jaksi normalizovaná či co. Jestli hadici od KÄRCHERa na čištění potrubí odpadu lze použít na jinou značku myčky. Samozřejmně při zachování podobných výkonových parametrů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 209.65 (?), 6.1.2009 0:06

ad 71.52 - ta 1/2" co mi přiváděla vodu k myčce měla nízký tlak (určitě ne 4 atm. ale kolik byl skutečný nevím).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 154.90 (?), 6.1.2009 21:58

host - xxx.xxx.4.243 (?), 5.1.2009 12:58 Rád bych se zeptal pana 154.90 jesli šroubení a dosedací plocha vysokotlaké hadice s pistolí je jaksi normalizovaná či co. Jestli hadici od KÄRCHERa na čištění potrubí odpadu lze použít na jinou značku myčky. Samozřejmně při zachování podobných výkonových parametrů

Dobrý den,

bohužel nevím co máte za příslušenství, obecně Kärcher používá koncové šroubení na tlakové hadici M22x1,5, toto šroubení je podobné jako používá Lavor, můj oblíbený Kränzle a valná většina jiných výrobců. Wap a jeho následovníci používal M21x1.5. Ale, důležitý je spíše střed šroubení (jeho průměr), protože valná většina výrobců používá těsnění o-kroužkem (málokterý stroj má těsnění kuželem), musí být tento rozměr poměrně dost přesný. Že by příslušenství od jednoho výrobce pasovalo na myčku jiného výrobce by byla spíš náhoda, protože každý výrobce si z pochopitelných důvodů chrání nezaměnitelnost ND.

I pokud by Vám to pasovalo, tak Vám tuto záměnu nedoporučuji, protože každý stroj má nezaměnitelnou velikost tlakové trysky (počítá se z tlaku a množství vody) a při použití nesprávné trysky by stroj nefungoval jak má. Použití trysky vyššího řádu vede k podstatné ztrátě výkonu, použití menší trysky má za následek vypínání stroje (pokud má total stop) nebo přepouštění většího množství vody přes by-pass - obojí je velký poblém a může způsobit poměrně brzy poškození stroje. 

Robert

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 98.192 (?), 11.2.2009 21:09
Nemate niekto skusenosti s umyvackami Sistema? Pisu tiez aj pri nizsich radach ze pouzivaju indukcny motor a nerezove cerpadlo.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 98.192 (?), 13.2.2009 20:44
A nejake skusenosti s myckou Karcher K 4.80 MD?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 48.130 (?), 18.2.2009 11:09

Taky jsem se o tento stroj zajímal. Parametricky je velmi dobrý za ty peníze (našel jsem cenu 5.300 s daní). V popisu na netu píšou, že má stejné příslušenství jako ostatní stroje v jeho kategorii - u karchera to mají asi všechny stejné. Prostě jsem si jej za tu částku objednal, protože ostatní stroje s podobným označením (K 4...) stojí podstatně víc.

Rendy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika