Noznice na strihanie ovocnych stromkov



Stránky: 1,  2,  3   
kremes - (3) - 163.27 (?) 
31.12.2012 19:28, zobrazeno: 20731x

Zdravim vospolok,

Potrebujem kupit noznice na rezanie stromkov na internete som nasiel model EXTOL PREMIUM - 215mm

mate niekto s tymito noznicami skusenosti? Potrebujem pre vlastbu potrebu teda niesom ziadny profesional.

Resp. mozte mi poradit co pouzivate vy?

Cital som tu diskusie a napr. ku nozniciam fiskars sa ludia vyjadrovali ze za tu cenu sa to moc neoplati...

Dakujem Vam za postrehy a pekny novy ok 2013 :)

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 220.182 (?), 31.12.2012 21:47

Levné se málokdy vyplatí, já mám už řadu let Rostex 2204, letos jsem si po 25ti letech koupila opět stejné, takže mám dvoje  :-)))           Lída


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Mart - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (292) - 5.152 (?), 7.4.2015 21:51

Používal jsem rád typ nůžek na přiloženém fotu, měl jsem dvoje, teď mi praskly pérka, nevíte někdo, kdo je vyráběl a zda někde vedou v prodeji pérka pro tyto nůžky?Díky za info. Martin


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 225.207 (?), 7.4.2015 22:13

Myslím, že je vyráběk ROSTEX.

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 178.235 (?), 7.4.2015 22:14

Pokud jde vinutou plochou spirálu, pak je prodávali v Baumaxu a pod.v ceně cca50.-Kč

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Mart - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (292) - 5.152 (?), 8.4.2015 20:51

Tak opravdu je to zn Rostex, už jsem se s firmou domluvil, pošlou mi orginální pružiny. Ač jsem pátral v prodejnách v Ostravě, nikde ten pravý typ pružiny neměli.Tento typ nůžek mi vyhovuje, první jsem koupil asi před 33 lety, pak do zásoby ještě jedny, kromě pružiny jsou jako nové, divím se, že již nejsou v prodeji. Díky za rady.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 69.208 (?), 31.12.2012 22:53

Zdravim

ja striham a rezem 150 stromov noznicami a pilkami Gardena, maju sirsiu ponuku oproti Fiskarsu, oplati sa investovat do znacky.

PG

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
P.Z. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (717) - 148.21 (?), 31.12.2012 23:21

Tiez som rozmyslal nad kupou noznic, a velmi sa mi pacili falco a bahco, len ta cena sa mi nepacila...

Nakoniec som pod stromcekom nasiel dvoje od wolf garten (jednosecne a dvojsecne), na pohlad vyzeraju celkom kvalitne, uz ich len vyskusat :)

Priznam sa ze uz ma aj svrbia ruky, no aj na ten vinic je to este priskoro. :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 1.1.2013 8:16

Zahradnické nůžky používám asi dvacatery a řekl bych, že patří k výrobkům, kde cena nekopíruje přesně užitnou hodnotu. Nůžky od Extol (ty konkrétní výše uvedené jsem nezkoušel) mi přijdou vzhledem k ceně překvapivě kvalitně zpracované. I tak mými favority zůstávají Wolf Garten RS-EN.     Rostexky paní Lídy jsou kultovní kvalitní nůžky, dlouho vydrží ale už jsem je opustil pro několik nevýhod:
1. Aretace na koncích branží zmemožňuje ovládání nůžek jednou rukou
2. Nůžky jsou poměrně těžké
3. Kovové rukojeti studí do rukou
   Čemu bych se určitě vyhnul. jsou no name nůžky na stáncích u zahradnických výstav, které prodejce klamavě demonstruje střihem lipových klacíků. Tedy dřeva, které bude na zahradě stříhat málokdo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 18.68 (?), 1.1.2013 11:06

Moc Vás zdravím pane doktore. Jsem přesvědčený o tom, že i ty nůžky Extol jsou stejné neznačkové jako ty, které vídáme u těch Vámi popsaných stánků. Jen mají nějakou značku. Přesně to samé co píšete v závěru jsem si myslel taky. Ale jedny převodové jsem si koupil ve velkoobchodě a používám je téměř výhradně na jednu věc. Na odstraňování prorůstajících výhonů slivoňových podnoží. Stály pár korun a určitě mně nevadí, když s nimi zajedu do země, což by mně určitě vadilo u mých profi nůžek, které byly mnohonásobně dražší. I po dvou letech práce stříhají ještě velmi dobře a dokonce i špička spolehlivě ustřihne slabounký letorost, či obrost. Sám jsem překvapený. Vůbec se o ně nestarám, ovšem ty dražší, tak ty doslova hýčkám. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika