Dvoukolák - rekonstrukce a vylepšení



Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.138 (?) 
15.1.2015 21:44, zobrazeno: 5291x

Jj. stará dobrá kárka v létě dostala v jednom kole novou duši a od té doby přemýšlím, jestli neudělat novou korbu. Klasika je sbíjená z prkem, luxusní z vodovzdorné překližky nebo nyní módnější levné OSB desky. Další věcí je jak vysoké sajtny, nízké s nástavkem, jen nízké či jen vysoké?

Máte nějaký tip na vylepšení. Někde jsem zahlédl kárku s brzdami (pro a proti) a to jak čelisťovými, tak i bubnovými (náboje kol byly z předku mopedu - to předělávat nebudu, mám jednoduché a ne/příliš rezatý výplet na přeplétání)

třetí věc je nátěr. Současný je jen šedivá základovka. Měl bych hnědý, černý a zelený Eternal (akrylát). Jakou barevnou kombinaci by jste zvolili?


Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 15.1.2015 21:59

Pokud jde o nátěr, z praktických důvodů je nejlepší camouflage styl. Všechny barvy máte.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.138 (?), 15.1.2015 22:08

nemám šablonu wink

No asi to dopadne tak, že rám bude černý (té mám jen 2 deci) a korba bude hnědá (nebo zelená).

Spíše přemýšlím o nějaké vychytávce na to, když vykládáte zeleninové přepravky a neodhadnete vyvážení kárky, tak se náhle překlopí...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 157.239 (?), 15.1.2015 22:05

Taky jsem to před časem řešil.Spodek mám smrk, vyndávací vršek z dřevotřísky-kuch. nábytku. Aby vršek nelítal dal jsem do vnitřních rohů laťky-hranolky-6na3cm, prodloužené tak, aby při zásunu dobře dosedly na podlážku. Barva železa vínově červená-mně se prostě líbí-miláčkovi ještě víc, politická či sportovní preference za tím není!wink S.P.,Ch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.138 (?), 15.1.2015 23:56

njn o Bordó nebo o žluté korbě jsem taky uvažoval, jenže s kárkou na silnici nejezdím, tak mi vyhovuje spíše barva ladící se zahradou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika