Zkušenosti s pilami Hecht



host - 181.73 (?)
31.5.2016 17:47

blush hhhmm aj tu vidieť rodiel / v tomto prípade hecht / oproti " poriadnym pílam,,,ročne napíly 5 m3 dreva a treba občas zoštelovať otáčky... ja mám HQ 450 už tiež asi 4 roky, ročne nareže minimálne 90 m3 dreva a od kúpy nebolo treba s ňou robiť vôbec nič... ani len nastaviť otáčky...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 72.3 (?), 5.8.2012 20:50

No, jestli jste četl pozorně k poruše té první pily došlo mojí chybou, tudíž čína za to nemohla, a to se týká i té druhé poruchy nebo si myslíte, že by značková pila přežila říznutí do ocelového klínu, já myslím, že ne. Ale uvidíme co budou stát ND. Co se týče těch ostatních pil, tak to asi kvalita nebude, i když zatím bez závad. Jinak servis gude mám momentálně 100 metrů od baráku bydlím ve městě, takže o nějakých nákladech na reklamace se nedá mluvit. Jestli za něco platím, tak je to pouze za to co jsem si pohnojil sám. Motorovku jsem si musel koupit, protože dělám tvrdý dřevo, a ty elektrický na větší průměry nejsou stavěný, ale slabší kusy a měký řežu elektrickou, ono taky honit motorovku ve městě v zástavbě novostaveb není úplně košer.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 209.36 (?), 5.8.2012 21:21
Opravdu jsou to nekvalitní kopie starých značkových pil. Stačí se podívat na Shindaiwu 488 z roku 1994 a hechty a pod různobarevné verze. Netvrdím, že značková pila z té doby je špatná, řeže výborně i dnes. Ale je vyrobena z jiných materiálů a má jiné parametry. Podle mě je to pouze obhajoba levného nákupu a možná i finanční nutnost. Doba už natolik pokročila, že už těch naivních je minimum, kteří věří, že noname je levná verze na značkové úrovni. Pro mě přesto těžko pochopitelné. Je to jako koupit kolo za 5 t a dohadovat se, že to za 20t je pouze předražené. Než začnou vrklat středy, přesmykače, sedadlo leze až někam a po delší jízdě nadřený, jako něco. Ale jede.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 142.210 (?), 18.2.2013 21:17

Prodávám pily Hecht od roku 2004. Proč? Protže jsem také neveřil že za tu cenu fungují ale nakonec jsem podlehl a zkusil to Samozřejmně jsemčas od času zkusil Homelite, Gude atd Vrátil jsem se zpět i když to byly dražší značky Hecht funguje a nezlobí a v případě potřeby mám díly do týdne v servisu. Tady čtu kopie Čína levné. Kopie shindaiwy to není to vidí i malé díte je to kopie Komatsu a v dodnes vyráběné Tanaky pro evropský trh pily označené jako Hitachi. A levné kopie? pokud mi někdo nabídne za 30% kopii nové octávky v této kvalitě tak Jí si ji Koupím. O číně škoda psát tam se dělá všechno. Dneska je jedno jakou značku to na sobě má výroba je z 80% z číny Dokonce je to tak daleko že čína je drahá a vyrábí je v Thajsku, Vietnamu, Africe protože pro ně je Čína vzorem. Nikomu Hecht nenutím ani nikoho nebudu přesvědčovat ale Hecht funguje a nemám s ním problémy. Navíc i Hecht má dnes x modelů a už to nejsou jen kopie ale vlastní vývoj který jen ukazuje že čína má potencionál kolonizovat evropany Ale jinak než finančně! Protože si nejsme shopni vážit toho co máme a jen si stěžovat jak jinde se mají lépe

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.229 (?), 19.2.2013 5:24

No nevím s tou kopií Hitachi, jelikož tuto značku vlastním (CS33EL), nemí mi jasné, který model je u Hechtu kopií, nenašel jsem ani jeden co by se přibližoval a pokud jde o vaše přesvědčení, že je jedno jaký nápis je na pile, tak s tím také nesouhlasím, ono si stačí porovnat např. 560XP Husqvarnu s jakýmkoli modelem Hechtu a rázem se vaše teorie o nápisech změní.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 187.34 (?), 24.3.2013 13:14

Já osobně nevidím důvod, proč bych si kupoval pilu na 5 m3 ročně za 10 tis a více. Na to mi stačí úplně bohatě Hecht 945 za 3 tis, a můžu ji každé 2 roky zahodit a koupit novou a mám neomezenou záruku a nemusim řešit kolik stojí ND.

PS: Hechtku 945 mám 4 roky a furt jede, a nějaké vibrace a spotřeba, to fakt neřešim. Jenom mi soused občas sešteluje otáčky podle otáčkoměru na hodnotu co je v návodu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 181.73 (?), 31.5.2016 17:47

blush hhhmm aj tu vidieť rodiel / v tomto prípade hecht / oproti " poriadnym pílam,,,ročne napíly 5 m3 dreva a treba občas zoštelovať otáčky... ja mám HQ 450 už tiež asi 4 roky, ročne nareže minimálne 90 m3 dreva a od kúpy nebolo treba s ňou robiť vôbec nič... ani len nastaviť otáčky...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 181.73 (?), 28.5.2016 7:44

laugh..taaak toto je fakt "názor odborníka" laugh.. s pílou Hecht 927 by popílil celý les a po 4 hodinách v nej začalo niečo chrastit..laughno

nuž byť obchodníkom, tak takéhoto zákazníka pošlem s veľkou radosťou ku konkurenciii... a je jedno či by som predával píly, autá, vrtačy... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 143.106 (?), 30.10.2021 9:06

Jsou tam vibrace. Šrouby měl "zalepit", ale záleží také na tom, jestli mu tento krok předepisuje výrobce v servisní dokumentaci. Já používám na brzdy u auta LOCTITE 243 Zajišťovač modrý.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 170.193 (?), 25.3.2013 19:18

Pilu Hecht 945 vlastním již 4 rokem.Pila je v provozu cca 10hod měsíšně a nevidím žádného rozdílu oproti konkurenčním pilám.Práci udělá stejně jako konkurenční pila za 10tis/kč. Vše je dle mě uměle vyvolaná aféra konkurenčního boje.Ukažte mi dnes firmu, která není obchodně propojena s Čínou!!!winkOtevřete oči a koukněte třeba na své značkové boty kdo a kde je vyrobil:-))) Nikomu Hecht nenutím, jen můj názor

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 230.62 (?), 31.8.2017 18:22

hsq sa mi dosrala a trvalo rok nes prisli na problem a dali to do kopi tolko penazi som mohol mat takmer novu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika