Vidiový řetěz na motorovku



Stránky: 1,  2   
host - 64.137 (?) 
27.4.2009 15:19, zobrazeno: 42039x

Prosím poraďte, sháním vidiový řetěz na motorovou pilu, chystáme se podřezávat starý dům motorovkou, ale tento doporučovaný řetěz nemůžeme nikde sehnat... děkuji moc za každou radu... Jana

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 3.130 (?), 27.4.2009 16:20

  Sú to uplne bežné reťaze, obráťťe sa na predajcov buď Stihlu alebo Hq podľa rozmeru drážky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 141.153 (?), 27.4.2009 19:03

Stojí okolo 3tis.Ale na podřezání se nehodí.Vylomíte zuby a zničíte pilu.Na pilu musíte koupit ještě spec.filtr. Na podřezávání se používají vyřazené pláty z katru a pak se vloží mezi spáru a jede se (ručně)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 224.30 (?), 29.4.2009 13:28

já napsala přímo na firmu, kde to dělají se slušným dotazem, ať mi poradí a oni mi na to napsali, že moje představa podříznutí laikem je NAIVNÍ... to jsem ještě nezažila:-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 7.56 (?), 12.5.2009 23:20

Já jsem podřezával barák tak, že jsem měl silnou sbíječku. IPA je široká jeden metr, tak jsem vyboural díru metr deset, položil IPU a zazdil. Kousek dál (ne vedle sebe, zeď by popraskala) jsem vyboural další díru, položil IPU a zazdil, tak jsem to dělal až jsem měl podbouraný, odizolovaný a zazděný celý barák. Byla to fuška pro havíře se zednickým výučním listem, nedělal jsem to osobně. Je třeba taky odizolovat podlahu, to znamená vybourat stávající beton, vybetonovat nový, položit IPU zabetonovat nový beton s armaturou a na to keramické dlaždičky.

HQ257

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 241.5 (?), 16.9.2009 0:35

Na rezanie murov sa podla mna /ale som laik/ pouziva diamantova rezacia technika, o com som na nete videl v celku dost informacii a ak si napriklad do vyhladavaca zadate "diamantova retaz" tak uvidite, ze diamantove retaze na rezanie murov ponuka celkom dost firiem. Nie su lacne / cca od 5 eur za jeden zub/, takze si myslim, ze predajca vam ochotne objasni specifikacie a vyrobcom doporuceny sposob pouzitia, ak budete mat o takuto retaz zaujem.

Peter Manco

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Roxteedy - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (143) - 242.192 (?), 16.9.2009 8:09

Já s nimi souhlasím :) Taky souhlasím s Vámi, že Vám to mohli říct "zabaleně" a slušně.

Víte, od rad jsou fóra jako toto. Nejvíce NAIVNÍ od Vás bylo, že profesionální firma Vám do mailu vypíše veškeré know-how, aby jste si to mohla udělat sama a ještě aby museli ručit za to, co Vám řekli :)

Pokud jsou to profíci, tak naprosto normální a "nezlodějská" cena toho Vás to opravdu naučit je vyšší, než když si to necháte udělat. 

Všechno v dobrým - je to můj názor a ten píšu do fóra...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 164.136 (?), 16.9.2009 8:18

pokud to jde, tak pilu z gatru a řezat ručně, tak to dělají všude, kromě profi firem, co mají techniku... uděláte si mezeru skoro 1 cm a tam lepenka vejde... někteří kutilové si udělali list z gatru na zbíječku a řezali strojně, ale to je na další téma... motorovku odepíšete po metru, jsou řetězy, ale né na chalupy, ale na řezání dřeva a kdyby se něco připletlo, tak tvrzený matroš to zachrání, ale to jsou řetězy záchranářské a použití 1 mm plech a sklo 5 cm, jinak je to na dřevo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 208.210 (?), 16.9.2009 10:33

Dom sme ťiež podrezávali klasika stará píla z gátra niečo vyš metra potom IPU zaklinovali a ďalej a ďalej nerobili sme všetko naraz zahádzalo sa maltou a drubý deň pokračovať. Je to makačka ale keď idete špárou medzi tehlami tak sa to dá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 248.153 (?), 30.5.2014 18:52

Dobrý den

Každý zde píše o klínech ale kde je koupit??? Na netu jsem nic nenašel.A kde sehnat pilu y katru??

Dík za odpověď

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika