T 540 XP



Stránky: 1,  2   
host - 254.252 (?) 
28.1.2014 19:42, zobrazeno: 8703x

Nevíte někdo něco Husqvarně T540XP

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.186 (?), 28.1.2014 20:38

Malá arboristická pila pro stromolezce a podobné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 224.44 (?), 28.1.2014 23:04

Mám ji od prosince řeže dobře ma sílu tet ji budu davat na servis vadimy ze nenastartuje na prvni natazeni ale až na druhe na zemy je to jedno ale na strome my to vadi dalši co se my stalo tet sem kacel bylo -8 a když sem se přehoupaval ze stromu na strom tak my narazila pila do vetve brzdou a ta se ulomyla nebyla to zase velka rana mam 5 let Solo 637 ta snesla vohodne vetsi rany a vždycky to ustala.Ale jinak sem spokojený sedi dobře v ruce je vyvažena a jen tak ji nic nezastavy.jestli vas zajima jeste neco napište

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 140.103 (?), 29.1.2014 12:19

Solovka mi taky spadla z 1,3 metrů na beton, šlupka jak blázen, po pádu ve mě hrklo, říkal jsem si: "tak a je po ní" a kupodivu vůbec nic, na hážení jsou solovky dobré smiley

Já bych se chtěl zeptat na porovnání 540 s tou 637, výhody nevýhody, porovnání filtrace, vibrací, výkonu, spotřeby...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 72.9 (?), 31.1.2014 0:28

Jinak upozornuju zájemce o tyto pily, že jejich váha není 3,7kg, ale 3,95 suchá bez lišty a řetězu!! Což je znatelný rozdíl ve váze a výrobci lžou v tech.datech a prospektech jenom, aby se přiblížili konkurenčním strojum na trhu, kterých je mnoho v této kategorii a u takových strojů je na prvním místě při kupování sledovat váhu a výkon pokud to má sloužit jako pila pro práci ve výškách na laně apod.!!! 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 36.110 (?), 31.1.2014 7:48
Ano, rozdíly jsou v hmotnosti, vibracích a testované modely jsou následně upravovány, obtížně dosažitelné hodnoty ale zůstanou v datech a prospektech ponechány.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 224.44 (?), 29.1.2014 16:30

Spotřebu ma vetši husgvarna řekl bych tak o štvrt nadrže vykon v řezu je stejnej vzal sem si je obje do ruky a skusil sem to na břize 540 byla o neco malo rychlejsi ale zase když vezmu že solovka ma 5 let za sebou tak se nedivim uvidime jak na tom bude za 5 let huska ve filtraci je velkej rozdil huska 2 dny řezani a na filtru pomalu žadne piliny vibrace sou na stejno.Líbý se my nastavitelna tlouška rukojeti a maličkost jako že se vypinač motoru sam vraci do polohy a mužete znova startovat. Co se my neliby je že jak je pod 0 hodne rychle vychladne a už se my stalo že sem musel dat znovu sitič zlepšilo se to po namotovani zimní sady.Oko na přivázani je menší přivazuju lajcky řečeno na bejka klukum dole delalo problemy to vždicky odvazat když převazovaly na velkou pilu tak sem koupil jeste jednu smyci.Abych to schrnul zatim sem spokojeny šel sem do husky protože mam daleko servis na solovku skusil sem 2 servisaky tady u nas a neumej si se solovkymy poradit mam 3 solovky a 2 husky tak pomalu přechazim na husku.Co mate za solovku taky 637 proč přemíšlita na zmeně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 140.103 (?), 29.1.2014 19:26

Děkuji za postřehy, solovku i husku jsem měl možnost porovnat v podobném výkonu ale dvojruční tak ze zvědavosti jsem chtěl vědět, jesti je to stejné i v jednoručkách. Jednoručku budu pořizovat výhledově, ale zvolím asi akučku -  žádné starty jsou pro mě výhoda i za cenu omezení délky řezu baterií. Jinak to mám přesně naopak 2 solovky a 3 husky laugh, naštěstí mám dvorního servisáka který odservisuje všechno co má motor (u pil z mountfieldu teda mrmlá, že to není zdravá konkurence ale zlo, nakonec i ty opraví), horší je to s dodáním dílů u méně zaběhlých značek, kde to musí objednávat a shánět po všech čertech a pak to trvá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 72.9 (?), 31.1.2014 0:17

Nevím jestli se dá věřit oběma pánům, že maji doma tolik jednoruček, ale já dělám servis Sola i Husq už 10let a rozdíl je v pilách obrovsky jak vykonem, tak výbavou. A Husq540.má naprosto jiný zátah a charakter motoru. U Sola jsou max otáčky 12tis a Hus.točí 14200ot, Filtry jsou u Husky nylon a Solo molitan a filc, Hus.má elektroniku a Solo klasika karbec což je jediná výhoda. Konkurence je pouze pila 200T nebo 201T Stihl.a to jak charakterem motoru a kroutícím momentem. Jinak Solo nastíhá vůbec bohužel a je to škoda pro tu značku. Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 224.44 (?), 1.2.2014 20:20

Tak nevim jestli 2 jednorucky sou pro vas hodne když lezeme 2 tak si nebudeme pujčovat jednu pilu když nato přide Solo ma ješte vetši vykon než Huska to co jste tady vyjmenoval na to se pan neptal tohle si dokaže přečist každej z internetu. Pan se ptal na postřehy z praxe což se nikde nedočtete a ani jako servisak tu skušenost nemáte. Z peti servisáku co znam ma 1 velkej špalek na vyskoušeni a předvedeni pily po servisu tak by me zajimalo k jakym servisakum patřite.Stihl je trohu předraženy nevim co nanem všichni viděj znam jenom jednoho lezce co ji maj a ten ji koupil jako přebytek od hasiču jinak by do ni taky nešel za tu cenu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika