Protipořezové kalhoty



host - 179.204 (?) 
9.9.2014 20:29, zobrazeno: 9554x

Zdravím Všechny lesáky, chtěl bych se zeptat jaké nejlepší kalhoty se dají k pile koupit, Doted jsem měl Proless lacláče, ale už jsou dost opotřebované tak chci nové nejlépe s laclem a nebo s kšandami, hlavní je pro mě pohodlí, větrací otvory a odolnost proti roztržení.koukal jsem se na internetu ale nikde žádné recenze nebo video-testy.

Jen doplnuji že jsem převážně v lese takže kalhoty dostávají dost zabrat.

Předem díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
Roman-Lesnictví a dř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 209.12 (?), 9.9.2014 21:24

Roky jsem používal lacláče Profesional. V těžbě dřeva, hlavně při odvětvování vydrželi chvíli. Druhým rokem používám lacláče Stihl Economy pouze v prořezávkách a jsou jako nové.  Přední kapsy musela švadlena zašít, ale jinak jsem s nimi spokojený, co se týče nošení a použitého materiálu. Za cenu těchto kalhot by jste měl dvoje obyčejné, ale... Také mají zvětšenou protipořezovou vložku oproti Profesionalu. Na horší práce a samovýrobu používám Profesionaly. Pokud bych je prořízl, raději vyhodím staré a levné kalhoty, než novější a kvalitnější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 179.204 (?), 10.9.2014 17:38

Professional nejsou špatné taky jsem je měl ale jsou takové nic moc, Stihl Economy nevypadají špatně ale vlastnosti nic moc.Samozřejmě nechci žádné jako Husqvarna Technical Extreme sice pěkně padnou krásně se vnich hýbe ale za tu cenu bych měl čtvery, Koukal jsem na Interforest Super-Comfort, nebo Pffaner Extreme ty vypadají moc pěkně i cena se dá zkousnout

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Petr 29 - (2) - 0.53 (?), 10.9.2014 21:13

V chladnějším počasí používám neprořezky Duro od firmy Kox. Jsou super, dělají je do pasu i s laclem. V létě nosím maskáče, protože v neprořezkách se to nedá vydržet, atˇ jsou jakékolivsmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Cinderella - (3) - 227.18 (?), 18.6.2015 8:45

Můj muž nosí klasiku - Profesionaly od Petexu, ale je pravda, že každé má vždy jen na jednu sezonu, pak musí pryč. Ale jemu to tak vyhovuje. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 178.11 (?), 19.6.2015 7:39

Zdravim, pouzivam druhym rokem kalhoty HQ Classic. Mám již druhé, protože mi je omylem dali do sušičky, takže se zničily, nicméně slouží výborně, větrací otvory jsou a i funkční, dělám v nich i v létě, přežít se to dá.

Dělám hlavně prořezávku, takže procházím opravdu hustým lesem a věčně se o něco drhnu a vše v pohodě, jak je to s odolností proti ostružinám nevím - tam kam chodím nejsou.

Zatim jsem je nepotrhl ani o větve, prostě jak nové, akorát od smůly.

Cena byla tuším 1800.- (mám do pasu). Již mám druhé, z důvodu sušičky, koupil bych zas...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 155.12 (?), 19.6.2015 7:51

Já používám také HQ Classic s laclem a jsem velmi spokojen. Mám je už třetím rokem a jsou úplně v pohodě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
J.f.K - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (322) - 244.2 (?), 19.6.2015 8:08

A co se s nimi stalo v sušičce? Srazily se?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika