Preco vyzera husqvarna 543xp ako cina?



host - 53.12 (?) 
10.2.2015 19:49, zobrazeno: 6708x

zdravim vas preco husqvarna napodobnila cinanou pilou 543xp?? ked som ju dnes mal v ruke tak okrem vykonu, delenia retaze a mensych vzhladovych zmien vyzera ako cina hecht 937 alebo gude 400 inac zenoah ma presne taku istu iba ze je ina rozdiel vo farbe. dakujem za postrehy. s pozdravom lukas.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 23.141 (?), 10.2.2015 20:55

a nebue to snad opacne??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 220.138 (?), 10.2.2015 21:35

To mi připomíná inzerát na čínu, co si ani na husqvarnu nemůže hrát. Nejdřív jsem dlouze přemýšlel, co mne na první pohled nejvíc praštilo do očí a pak jsem na to přišel - ta pila na obrázku nemá brzdu proti zpětnému vrhu...




Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 53.12 (?), 10.2.2015 21:53
Zdravim vas to stymi fotkami mate pravdu je to skutocna cina ja som si myslel ze je to stara dolphina ale lepsy obraz ukazal ze niekto chcel oj.bat ze je to uusqvarna tak pekny pokus... a kttomu ze cina napodobnila husqvarnu je omyl mam osobne na bazos.sk susedovu pilu na predaj hecht 937 a ta pilka ma skutocne viac ako 5rokov takze neviem preco tak je. Spojka na tej pile, nadrzs vypinacom, zatky, gumene sylenbloky, kryt brzdy, vzduchovy filter, karburator a vela veci je presne ako stej pily no zajtra hodim fotky a mozte porovnat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 115.117 (?), 11.2.2015 1:48

Věc se má tak:

Na své chatě si pan Kai Wärn chtěl nařezat pár polínek do kamen, šel proto do krámu zakoupit motorovou pilu, prodavač mu prodal zmíněnou Hechtku. Při řezání touto špičkovou pilou si Kai Wärn řekl, sakryš to je tak bezvadná pila, že stojí za to ji okopírovat a tak v Husqvarně vyrábí kopii pily od Hechtu. Věc měla ale háček, skrze porušení autorského práva a patentů mohli číňani Husqvarnu žalovat, aby nebylo nápadné od koho kopírovali, bylo potřeba ji odlišit nálepkou, místo made in China proto lepí na 543XP štítek made in Japan a doufají, že se na to nepřijde. Vaše bystré oko ale odhalilo pravdu, máte dobrý postřeh.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika