Oleo mac 932c



host - 140.220 (?) 
13.12.2013 19:30, zobrazeno: 7233x

Má zde někdo zkušenosti s jednoruční pilou oleo mac 932c. Podotýkám, že mne u ní zaujala hlavně cena v Mountfieldu, Husqvarna stojí jednou tolik. Osmnáct let používám oleo mac 935, jedná se pilu s celokovovým blokem, stále funguje, ale je již problém s náhradnímy díly. Jinak používám HQ 353 a nemám k ní výhrady. Přesto potřebuji ještě malou pilu k prořezávání větví. Se současnými oleo mac nemám žádné skušenosti a přiznám se, že to co se o nich zde píše mne od nákupu této značky spíš odrazuje. Děkuji MS

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 140.103 (?), 14.12.2013 17:34

S touto pilou zkušenost nemám, ale co mám zkušenosti s jinou pilou od OM, tak pilu 932c bych si nevybral.

Vybíral bych z těchto:

Shindaiwy 320TS (6840Kč)

nebo Stihl MS 192 T (8600Kč)

Husqvarny T540XP sice dost peněz ale to nej na trhu

a nebo T536LiXP což je akučka opět bezkonkurenčně nejlepší výrobek na trhu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 140.220 (?), 14.12.2013 19:04

Děkuji, pokud bych měl vybírat pilu jiné značky, tak jedině HQ/prodejna a servis ve vedlejším městě/. Jaký je Váš názor na T425 popř. T435.Děkuji MS

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Jiříček - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (463) - 211.38 (?), 14.12.2013 19:59

Můj názor na doporučení, či nedoporučení pily dle tohoto fóra je ten, že bych jej nebral v úvahu, stačí si pročíst některé (bezpředmětné diskuze, které se tu neustále opakují).Spíše bych si pilu vyzkoušel prakticky, jsme bohužel každý jiný a někteří pomlouvají značku už jaksi ze setrvačnosti.

Vybíráte pilu určité specifikace (nebude ji tedy jen tak někdo vlastnit),což je celkem na škodu, co se týče získaných poznatků z provozu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 140.103 (?), 17.12.2013 4:27

Tady nikdo nic nepomlouvá, OM mám pěkných pár let dá se říct bez poruch doma, ale stačí podívat na videa a hned jde vidět, že v jednoručkách je to úplně stejné jako ve vysších třídách. Huska, Stihl, Japonci a možná ještě Solo s Dolmarem jsou řezně přecijen výš a co se týče ergonomie, váhy a výkonu, opět žádný zázrak na porovnání stačí tech. údaje.

OM vs. Stihl

Japonec   

Huska vs. Stihl  

Takže pokud někdo chce koupit pilu kvůli ceně, pak ok, ale musí počítat s tím, že se v ceně odráží i to ostatní a žádný skrytý poklad to určitě nebude. Za ty 4k z aukra se ale o ní dá uvažovat, za 6600Kč bych ji nechtěl a nekoupil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika