Olej Stihl HP ultra



host - 247.97 (?)
29.5.2016 14:53

Na vas asi argumenty nefunguju. Z hladiska svojej psychohygieny postupujete zrejme dobre, len sa zanovito uisťujete sameho seba, ze sa nic nestalo. Ovšem neodbytne mi to pripomina reakciu -násť ročnej blondinky, ktorá si tiez často nepripušťa realitu a realne nasledky, toho, co sa uz REALNE STALO. 

Váš stroj je možno ineho nazoru, lebo skoro rok v motorceku krovinorezu skladovat zvodnatene korozivne agresivne biogrce je dlho... Korozivne ucinky su tak silne, ze su schopne napadnut hlinikovu zliatinu karburatora, membrany, proste skoro vsetko v palivovej ceste až po piestne kruzky. Viď vyjadrenia vyrobcov. Normalne by som snad ani nereagoval, ale vaše posty mozno niekoho poskodia, ked by sa spraval podla vasich vyjadreni.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
MaxS - (7) - 69.62 (?), 29.5.2016 9:27 Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6461) - 9.135 (?), 29.5.2016 10:14

Metyltercbutyleter MTBE a ETBE se přidávají do benzínů už drahnou dobu na celém světě. Jsou levné a často vznikají jako odpad jiných chemických výrob. Takže dražší to asi nebude, nevím. Např. podle technického listu BA-95 obsahuje MTBE 0-22% a ETBE 0-22%. Ale hlavně butyl étery nejsou biosložka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.98 (?), 29.5.2016 10:41

Verva je do 2T motoru úplně v pohodě, výhody již sám znáte.Jen Vás opravím v tom, že z rakouské rafinerie se dováží s Vervou ještě benzín OMV.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 84.190 (?), 29.5.2016 10:59

Směs si míchám čerstvou.Už by tu konečně měl někdo napsat co degraduje olej.Jeden píše biogrci a jen to.Druhý píše aditiva z Vervy.Pro 4T Honda používám stabilizátor, abych se vyvaroval problémům a z toho samého míchám směs.Vervu 100 tedy vyhledávat nebudu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
MaxS - (7) - 69.62 (?), 29.5.2016 12:45

Ano dováží se benzin pro tři pumpy -benzina má vervu 100, OMV má carreru 100 a schel má racing 100. Tyto tři mají z rakouska. Ale pouze tyto prémiové. Děkuji všem za¨info. Dávám vervu do pily, křováku a sekačky. Jinak do auta jen někdy hlavně v zimě. Pokud má někdo ještě info o těhle benzínech sem s nimi. Díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Kiksfix - (11) - 230.119 (?), 29.4.2018 14:33

Verva 100 je TOP benzin. Jezdím na LPG a na benzin jen startuju. Jednou jsem nenastartoval. Benzin mi tam dlouho leží v nádrži a ten standard bioshit 95 zlikviduje na co přijde. Beru Varva 100 a jsem naprosto bez problému. Verva 100 není celkem téma k debatě. Kdo má rozum a 4 kačky navíc, bere jen tento.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 148.10 (?), 29.5.2016 13:25

S tím benzínem s olejem a se spotřebou do pár měsíců je blbost.Používám olej od Husqarny pro křoviňák a pro pilu a protože bylo minulý rok extrémní sucho tak mě zbyl, sekl jsem o jednu žatvu méně, a téměř rok od namýchání jsem s tím benzínem sekl teď v dubnu a žádný problémy nebo poškození motoru nebo špatného výkonu jsem nezaznamenal.Možná záleží na značce oleje ale tvrdit to univerzálně pro každý druh oleje nelze.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 247.97 (?), 29.5.2016 13:56

Ako ziacik zakladnej skoly som jazdil (z vtedajsej nevedomosti) na velkom skutri na cisty benzin uplne bez oleja. A velmi podobne ako vy, "  ...a žádný problémy nebo poškození motoru nebo špatného výkonu jsem nezaznamenal... ". To ovsem neznamena, ze fakt, že to ta neboha čezeta ustála neznamena, ze by som vyhukoval do sveta, ze olej do benzinu je blbost a do 2T motora čezety netreba olej... 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 148.10 (?), 29.5.2016 14:32

Dlouhodobé důsledky by se možná dostavily při dlouhodobém používání takového benzínu ale rozhodně ne při jednom použití.Pokud by to třeba dělalo výbrus motoru tak by se to určitě projevilo po delší době pravidelného používání.Jinak jsem se vyjadřoval pouze k oleji Husqarna, to je vám doufám jasný.Jiný olej nepoužívám tak se víc k tomu nevyjadřuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 247.97 (?), 29.5.2016 14:53

Na vas asi argumenty nefunguju. Z hladiska svojej psychohygieny postupujete zrejme dobre, len sa zanovito uisťujete sameho seba, ze sa nic nestalo. Ovšem neodbytne mi to pripomina reakciu -násť ročnej blondinky, ktorá si tiez často nepripušťa realitu a realne nasledky, toho, co sa uz REALNE STALO. 

Váš stroj je možno ineho nazoru, lebo skoro rok v motorceku krovinorezu skladovat zvodnatene korozivne agresivne biogrce je dlho... Korozivne ucinky su tak silne, ze su schopne napadnut hlinikovu zliatinu karburatora, membrany, proste skoro vsetko v palivovej ceste až po piestne kruzky. Viď vyjadrenia vyrobcov. Normalne by som snad ani nereagoval, ale vaše posty mozno niekoho poskodia, ked by sa spraval podla vasich vyjadreni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika