Ochranné pomůcky protipořezové



Roman-Lesnictví a dř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 209.12 (?)
2.9.2014 21:53

Dobrý večer,

rozhoduji se mezi koupí dřevorubecké bundy Stihl Standart-oranžovo zelená a Husqvarny Classic. Ceny obou bund jsou ko. 2 tis. Kč. Spíše chci bundu teplejší a praktičtější. Mám Stihl Economy, ale je to spíše bunda na teplejší dny. Kapsička na mobilní telefon je malá a náprsní kapsa je pouze na suchý zip. Máte zkušenosti s těmito, nebo podobnými bundami?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
               
host - 56.206 (?), 11.2.2014 14:36

Ještě pro tazatele z úvodu vlákna: ochranné pomůcky jsou Vaše výhoda, ale stejně tak je důležité (jak tu už kolikrát zmiňovali zkušení i v jiných vláknech) používat zdravý rozum a dodržovat bezpečnostní zásady, dvojnásob to platí při kácení větších stromů v terénu. Pánovi z linku protipořezový oděv asi moc platný nebyl (pokud nějaký měl), když si tak hezky "vyklidil" ústupové trasy - ještě, že měl ten mobil a neupadl do bezvědomí sad.

Mobilní telefon zachránil život

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Roman-Lesnictví a dř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 209.12 (?), 2.9.2014 21:53

Dobrý večer,

rozhoduji se mezi koupí dřevorubecké bundy Stihl Standart-oranžovo zelená a Husqvarny Classic. Ceny obou bund jsou ko. 2 tis. Kč. Spíše chci bundu teplejší a praktičtější. Mám Stihl Economy, ale je to spíše bunda na teplejší dny. Kapsička na mobilní telefon je malá a náprsní kapsa je pouze na suchý zip. Máte zkušenosti s těmito, nebo podobnými bundami?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 179.204 (?), 3.9.2014 19:01

Mám Stihl Standard a nemohu vynachválit větrací otvory kapsy už na zip nikoli na sichů zip tudíž nemáte v kapsách piliny i proti lehkému dešti ideální velké vyšité logo STIHL na zádech, není to jako Stihl economy plus to byl hadr tohle už je super a HQ classic nedokážu říct ale je to ta první bunda co dělají tudíž něčekejte žádný komfort..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Roman-Lesnictví a dř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 209.12 (?), 3.9.2014 22:37

Děkuji za zkušenost. Odpoledne jsem byl několik bund porovnat. Oregon jsou předražené hadříky na vycházku se psem. Stihl Dynamic pěkná bundička, vyzkoušel jse si jí,  ale cca 3,5 tis. se mi do pracovního oděvu nechce dávat. Líbí se mi nepromokavá bunda Interforst Top-Tex. Jedná se o pohodlnou nepromokavou bundu cenově kol. 2 tis. Uvnitř bundy je síťovina a kapsička na MT. Prý je oblíbena mezi myslivci.

Zítra mi dovezou softshelku větší velikosti z jednoho obchodu do druhého. Značku si nepamatuji. Samá kapsa na zip, částečně nepromokavá, odolná proti oděru. Prý oblíbená mezi myslivci a dřevorubci. Cena cca 1100Kč. Vyzkouším a uvidím. Mám obavy, že mi bude malá i ta velikost, jakou mi přivezou, protože se pod ní chci obléct.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika