Nastaruje a chcipne



Stránky: 1,  2,  3   
host - 196.72 (?) 
20.11.2016 11:34, zobrazeno: 15561x
Dobry den pila homelite 3335 nastartuje a hned chcipne cistil jsem karbec a nic kamarad mi poradil ze zam mam tri srouby H L a T jenze ja tam mam jen T ty dva jsou zaslepky podle mne to netaha benzin prosim pomozte diky moc
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 107.146 (?), 4.1.2017 14:04

Tohle mně dělalo u jiné pily. Taky jsem se vrtal v karburaci, abych pak zjistil, že chyba byla v benzínové hadičce mezi nádrží a karburátorem. (přívod paliva). Hadička měla drobnou trhlinku. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 5.27 (?), 4.1.2017 14:58

Dobrý den. Omlouvámse za potencionální ironii, ale když nefunguje stroj, např. motorová pila a já nejsem zrovna odborným opravářem motorových pil té které značky, není to nejrozumější co se dá udělat, dopravit pilu do servisu? A ne ztrácet čas hokusy pokusy a nepludnou diskuzí na netu?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 4.1.2017 15:28

ach jaj, keby len na fóre, ale niekedy aj servis robí hokusy pokusy, mení veci aké ich napadnú, chyba neodstránená a zákazník platí. keby boli skúseností ľudí so servismi pozitivne, tak by nehľadali pomoc castokrat na internete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 226.64 (?), 4.1.2017 17:25

V těch servisech taky nedělají žádní Einsteini. Mnohokrát jsem se setkal s tím, že servisák naúčtoval peníze za údajné zjištění závady s tím, že oprava je nerentabilní. Poté, co jsem si vzal rozbitou věc domů a začal se v tom šťourat, tak jsem nakonec věc opravil a zároveň zjistil, že ten takzvaný odborník nezjistil vůbec nic a hrál na to, že mu to nechám v servisu neopravený, koupím si u něj nový výrobek a on ještě využije ten můj rozbitý.

Když mi odešel křovinořez, taky jsem ho hned nevezl do servisu, ale nejdříve vyčistil karburaci, zkusil dát jinou svíčku, zkontroloval kabely a hadičky až jsem dospěl k podezření na vadný zapalovací modul. Jelikož ten jsem doma neměl, tak jsem váhal, jestli ho objednám za cca 1200 na netu a budu riskovat, že to třeba tímto nebude. Nakonec jsem to odvezl do servisu, servisákovi jsem přímo řekl, že je to zřejmě zapalování. A ten servisák mi pak ještě děkoval, že jsem mu ušetřil čas, protože by to stejně zkoušel stejně jako já doma. Nakonec jsem tehdy zaplatil dvojku za výměnu zapalování.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 56.254 (?), 4.1.2017 20:27

Zravím, opravdu si myslíte, že servis je na Váš starý porouchaný stroj zvědavý. Možná tak pokud někdo přinese nějakého opravdového veterána, tak je o čem jednat ale oběhanou pilu, křoviňák, nebo sekačku s vyklepanejma kolečkama, to je jen práce navíc s recyklací a tříděním do odpovídajících nádob na odpad. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 86.228 (?), 5.1.2017 18:15
Zdar.Další takovej co založí těma "Najednou nejede". Zozkope strojek kvůli možná banalitě a pak nadává na servis. Setkávám se s podobným chováním často.Panáček se stydí říct přesně co stím vyváděl a najít závadu pak trvá i několik hodin. Lidi když nevítr jak mašinka jakakoliv funguje jsou lidi co to ví. Tak šup za nimi a nevrtat, nutně to nemusí být značkovej servis. laslo
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 5.1.2017 18:24

prosím vás, kde konkrétne nadáva na servis, resp. kde písal že rozvŕtal stroj? ja som čítal, že vyčistil karburátor.  keď sa predsa len rozhodnete reagovať, tak vás poprosím o čísla na zajtrajšiu športku a keno, teda keď už máte také schopnosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 65.0 (?), 6.1.2017 6:21
No on je taky kolikrát problém v tom, že lidi chtějí stroj se závadou pouze zprovoznit a ne opravit... HH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 148.77 (?), 6.1.2017 8:33
Jaký je rozdíl mezi zprovozněním a opravením stroje?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika