Nákup nové motorové pily



host - 127.231 (?) 
29.10.2013 21:14, zobrazeno: 5648x

před tydnem jsem si obědnal v agricu motorovou pilu hecht 956 tu nejsilnějši za tři dny byla připravena a na servysovana kdyš jsem si proni přijel tak jsem ještě nevěděl co mě čeka za šok čekal jsem deset minut když někdo přišel jako prodavač řekl jsem mu že si jdu pro obědnanou pilu čekal  jsem než ji přinesl tak zjistil že v ni neni olej tak šel na servis a dalši čekani kdyš se vratil tak zjistil že neni benzin znovu čekani ta pila měla byt naservisovana pan od servisu tu pilu asi ani nevyděl pak mě spilou seznamil vše ukazal to vše za jednu hodinu a patnact minut a kdyš se napsala faktura k zaplaceni tak se zjistilo podle ceny že to neni 956 ale 950 to už jsem mu řekl že si země děla kozy už faktura napsana tak jsem vzal tu 950 a za hodinu a čtyřicet minut jsem steky byl rat že jsem stoho pajzlu vypadnul co stoho plyne že sebelepši vyrobek bez kvalitniho servisu a prodavače je kničemu s pozdavem   jarda

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 30.252 (?), 29.10.2013 21:30

Nemusel ste to kúpiť. Nedodali vám to čo ste si objednali. Nemali ste žiadnu povinnosť kupovať iný druh alebo typ tovaru než aký ste si objednali. Faktúra aj napísaná sa dá predsa stornovať. To nebol váš problém predajca nedodal tovar podľa vašej objednávky. Že ste pílu kúpil je vaša dobrá vôľa tak teraz nenadávajte. Obchod je vec dvoch stán. Ak kupujúci nechce kúpiť predajca ho nedonúti. Ale nechcel by som byť vo vašej koži ak budete teraz potrebovať prípadne nejaký servisný záručný zásah.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 140.103 (?), 30.10.2013 5:13

Jardo to jste neudělal dobře, 950 není jen slabší 2,2KW oproti 2,4KW na 956, ale je to mnohem těžší pila, váží 5,7Kg oproti 5,1Kg a 956 je i méně poruchová. S tím sebelepším výrobkem nesouhlasím, dobrý výrobek je dobrý výrobek a to, že vás vytočil nějakej "podavač" né prodavač, nemá s kvalitou výrobku a užitnou vlastností co dělat. Ať už si koupíte jakoukoli pilu na netu, jsou značkové servisy např. Husqvarna, Stihl kde vám do ní prodají olej do benzínu, olej na lištu a při té příležitosti (když jste tam pustili nějakou korunu), určitě i rádi vysvětlí co a jak.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 248.146 (?), 9.11.2013 14:02

musím reagovat na konkrétně poslední příspěvěk prosil bych nehanit pilu hecht 950...

vlastním jí také a za ty peníze co pila stojí je to nádhera...

pila nařezala letos přes 35 metrů dřeva, kulatiny o průměrech cca 40cm a jede pořád a pořád...

studené starty díky dekompresi velice příjemné a co se týče teplých startů o nějakém startu nemůže být řeč vezmu za startér jemně škubnu a pila jede...

je to výborná pila

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 149.89 (?), 10.11.2013 9:42

35m asi na delku no toje teda uctihodny vykon udelat 34 řezu a mam nařezáno 35m :-) zkuste přístě udělat 2000 řezu jestli to obstojí :-D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 56.206 (?), 11.11.2013 9:42

Já Vám ji nehaním, jen bych šetřil se slovy "sebelepší výrobek", která použil Jarda v prvním příspěvku. Ten servis v Agricu je kapitola sama pro sebe a pokud by to takhle provedli mně, otočil bych se na patě a bylo by to naposledy, co mne tam spatřili, ale o to teď nejde. Jde o to, že si Jarda i přes ledabylý přístup prodejce, koketující až s nezájmem, nechal vecpat horší stroj, než si původně vybral. Důvody trefně vypsal pan 140.103.

Sám Hechta vlastním, jen jiný typ a dovolím si posuzovat - pily svůj účel splní, to nepopírám, ale k dokonalosti mají pořádný kus cesty. Samozřejmě, s ohledem na cenu těžko lze mít námitek - jde o to, co upřednostníte: komfort a výdrž s pečlivým zpracováním, nebo nižší kupní cenu? A podotek k dekompresi - je to komfortní výbava, ale ruku na srdce: je-li pila v pořádku a dobře seřízená, i studenou nahodíte nejpozději na páté zatažení. Pokud je tohle pro obsluhu nějaká námaha, jak pak bude zvládat šermovat s šesti a půl kily při běžné práci? Dekompresi nemám, strtuje se mi naprosto normálně a její smysl vidím snad až u větších kubatur, kde může být odpor značný. Místo dekomprese bych raději kvalitní plast na kladce a pevnou šňůru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika