Náhradní díly fa Kasumex



Antonidis - (1) - 71.250 (?) 
26.5.2011 18:02, zobrazeno: 14196x

Máte někdo zkušenost s ND pro pily od této firmy? HQ se od ní distancuje, že neví odkud díly bere, ale potřebuji novou skříň na CS2150(prasklina u olejové nádrže). U nich za cca 1000,- v autorizáku za cca 2000-2500,-Kč. Ať nezakládám nové vlákno-dá se prasklina zavařit, nebo zasilikonovat? Žádné tlaky tam nejsou. Děkuji za radu.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 210.103 (?), 26.5.2011 18:45
Nebudu řešit, kdo se od koho distancuje, ale jen mohu konstatovat, že co jsem v Kasumexu koupil, tak to je v pořádku a se zárukou, přístup profesionální. Údajně od nich běžně berou ND značkové servisy, ale zákazníci by to měli vědět, potom je to v pořádku. V nádrži tlak je, ne takový, jako v benzínové, ale teplem se tlak zvyšuje. Proto musí být oprava kvalitní, spoj odolný vibracem, teplotám i nízkým, působení oleje.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 47.190 (?), 18.2.2014 6:25

nakoupil jsem již mnoho dílu firmy kasumex a jsem spokojený jak s cenou tak i kvalitou, je mi vcelku jedno odkud dily vozí nebo kdo je vyrábí ale většina dílu je zcela identická s originálem a přístup k zakazníkovi je skvělý, dokonce jsem dostal díl při osobní navštěvě firmy v sobotu kdy tam majitel přišel jen kvuli mě a plastové startovací kladce v ceně cca 70kč 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 34.19 (?), 18.2.2014 7:47
Mohu potvrdit, startování na hondu gcv 160 za 1/3 ceny originálu a je jako originál. Zejména pro příležitostné uživatele velmi dobré ceny.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 3.51 (?), 19.2.2014 19:23

Neco maji levnejsi, ale bacha na nektere dily jako filtry, atd. Jsou drazsi jak original. Napr. vzduchovy filtr origo Stihl MS 170/180 cca 30 kc, Kasumex za nej chteji snad kolem 100 kc! Neco se tam vyplati kupovat, neco ne. Tezi ze strachu majitelu znackovych pil jit do autorizovane pobocky Stihl, HQ, protoze zije vetsina v domneni "kdyz Kasumex ma filtr za 150,-, origo musi stat aspon 300,-".

Absolutne zde neplati umera "vse v globalu levnejsi jak originalni vyroba".

Obcas jsem tam taky bral, jsou ochotni - to ano.

Ale spotrebak, zejmena na Stihl uz bych tam absolutne nebral.

Jinak plasty, kryty, kartery a valce jsou nejaci turci, nebo polske.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika