Motorová pila Stihl - Husgvarna



host - 152.224 (?)
29.1.2009 18:40

mám 310 stihl a poflákám tim všechno, nejsem profi řezač, ale na těch 20 kubiku tvrdeho ročně je dostačujici nějakou tu fušku nezminuji-je vážně v klidu a pokud krapet znáte zatočit pilníkem..neni co dodat

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
         
host - 70.117 (?), 11.12.2008 14:54

Bohužel jsem neočekával takovéhle problémy, protože se mi nikdy nic podobného nestalo. Pilu jsem zabalil, poslal průvodní dopis a email a výrobní číslo jsem neřešil. Předpokládal jsem, že výrobní číslo bude uvedeno buď na záručním listě nebo na faktuře. Bohužel nikde toto číslo není a bylo pouze na motorové pile. Jaké bylo tedy výrobní číslo původní pily se už asi nikdy nedozvím. Ještě taková maličkost. Poslední zaslaná pila, kterou jsem obdržel, byla kompletně rozebraná na součástky, které byly volně pohozené v krabici. No, příště si raději připlatím, než nakupovat přes "Zelenou zahradu", opravdu hrůza.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 80.99 (?), 11.12.2008 15:35

Dobrý den, jsem jen čtenář, nebyl bych schopen poradit na takové úrovni. Nutnost pořídit něco na řezání dřeva mě donutila koupit motorovou pilu. Moje nejčtenějši téma v té době bylo ohledně koupi levné pily, nebo raději přidat a koupit něco lepšího. Tehdy tam bojoval p. J.S. aby si to každý rozmyslel a uváděl rozdíly v kvalitě a konstrukcích pil. Také tam padlo i kde pilu pořídit a servis se solidním obchodem byl chválen. Byl jsem na vážkách, protože mám pilu jen na dřevo do krbu. Teď mě tento příspěvek dal několik šancí taky něco přidat. Není to pěkné, ale z vaší špatné koupě i reklamace mám radost. Ale ne škodolibou ale radost, že jsem tehdy dal na obecnou radu p J.S. kterému chci veřejně poděkovat. Možná si to ani neuvědomuje ale tehdy to sledovalo jistě hodně takových kteří se rozhodovali. Nemusel jste se dohadovat a prosazovat svůj názor. Dotáhl jste to do konce, že se levné věci nevyplatí u nebezpečné práce. Rozhodl jsem se podle vaších rad a teď vidím jak jsem mohl dopadnout. Další co jsem chtěl přidat je doporučení naslouchat zkušeným. Mě se to vyplatilo a často jsou tady tito ochotní lidé napadáni pro malichernosti. Každý kdo píše takový příspěvek by se měl zamyslet nad tím, zda by to taky dokázal v takové rozmanitosti a odbornosti. Přeji vám pěkné svátky a hodně stejného elánu v novém roce. Děkuji za pozornost K.F. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 70.117 (?), 11.12.2008 16:18

Dobrý den, děkuji Vám za Váš příspěvek. Plně s Vámi souhlasím. Byl jsem zvyklý na internetový obchod a vždy jsem byl spokojen. Nyní jsem velice zklamán, ani ne tak z motorové pily, jako ze Zelené zahrady a hlavně s jejich přístupem k zákazníkovi, to jsem ještě opravdu nezažil. Příspěvek jsem sem uvedl hlavně proto, abych varoval ostatní, kteří se třeba teď rozhodují, kde pilu koupit, stejně jako vy před časem. Moc Vám děkuji a přeji také příjemné a pohodové svátky...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 120.31 (?), 11.12.2008 16:39

Osobně pochybuji že toto forum bude číst někdo ze Zelené zahrady a to je právě chyba. Chtělo by to znát i jejich vyjádření on totiž papír snese hrozně moc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 11.12.2008 20:01

Souhlasím s p. 120.31, i když nemám důvod nevěřit Vašim problémům. Ale objektivní je vyjádření obou stran. Stejně předpokládám, že by to bylo to on, já muzikant...  Jinak děkuji, hlavně, že to dohadování tenkrát k něčemu bylo a také přeji šťastné a veselé.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 72.198 (?), 15.12.2008 18:07
Dobrý den, rád bych se připojil k této debatě. S prodejcem Zelená zahrada mám obdobné zkušennosti. Stejné problémy mě totiž potkaly při reklamaci elektrické sekačky, takže mi věřte, že Vám rozumím. Nebudu se zde pouštět do podrobností, protože délka mého příspěvku by asi čtenáře odradila, ale musel jsem reagovat, aby jste věděl, že nejste jediný, koho toto potkalo. Moc Vás zdravím a přeji dobré pořízení.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 23.43 (?), 15.12.2008 21:36

zdravim, zkuste nás varovat před nespolehlivou elektrickou sekačkou. jakou značku sekačky jste si koupil a jaká závada se projevila?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 152.224 (?), 29.1.2009 18:40

mám 310 stihl a poflákám tim všechno, nejsem profi řezač, ale na těch 20 kubiku tvrdeho ročně je dostačujici nějakou tu fušku nezminuji-je vážně v klidu a pokud krapet znáte zatočit pilníkem..neni co dodat

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.4 (?), 9.2.2009 20:20

Mám úplně stejný názor.Sám vlastním STIHL MS 310 a jsem stoprocentně spokojen pro mě má tato pila nejlepší poměr výkon cena.Prostě není co řešit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.194 (?), 21.4.2009 14:25

Zdravím všechny,

mám dotaz na odborníky, kteří se vyznají v motorovkách nebo na ty co mají vlastní zkušenosti. Potřebuju si na chalupu koupit mot.pilu na občasné řezání dříví na zimu, občas na zahradu na stromy a váhám mezi pilkama STIHL MS 230 a HUSQVARNA 440e resp.435e. Co byste mi dporučili a proč? Tyhle pilky jsou teď v různých akcích cca za podobnou cenu...

Dík za odpovědi

M.Č.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika