Motorová pila Stihl - Husgvarna



host - 176.160 (?)
29.11.2008 22:05

ano, tie drazky su vodorovne a tak vyrazne, ze ma to az prekvapilo (vedel som, ze maju byt, ale myslel som, ze jemnejsie), kruzok je tiez dobry, z vyfukovej strany zadreta nie je (aspon ja nevidim nic)... aby som to ujasnil, tam bol stary benzin ale zmes cerstva, vtedy rano som to miesal... a to vybiehanie otaciek bolo len v ten den, nikdy predtym ani potom (hned na druhy den som benzin vymenil), teraz uz nevybehne do otaciek... tiez sa mi zda, ze ma nizsiu spotrebu ako v ten den, ked bol blby benzin, vtedy akoby 1/3 nadrze si nechavala, zdochla, tvarila sa ze nie je benzin... ale teraz ide v podstate az do konca (ale to uz mam mozno paranoju, nikdy som tak pilu nesledoval co robi)... co sa tyka kompresie, tak ked ju drzim zdvihnutu a len za startovacie lanko pustam, tak pada k zemi, ale ma snahu sa udrzat a pada akoby po schodikoch, postupne... od pondelka ide do lesa, potom tak ci tak pojde do servisu, nech sa na to chlapci pozru, nebudu len retaze brusit :) kazdopadne vdaka za rady...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 29.11.2008 21:19

To právě ukáže až kontrola stavu, může to být gufery i méně závažnou závadou, což bych majiteli přál.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.160 (?), 29.11.2008 22:05

ano, tie drazky su vodorovne a tak vyrazne, ze ma to az prekvapilo (vedel som, ze maju byt, ale myslel som, ze jemnejsie), kruzok je tiez dobry, z vyfukovej strany zadreta nie je (aspon ja nevidim nic)... aby som to ujasnil, tam bol stary benzin ale zmes cerstva, vtedy rano som to miesal... a to vybiehanie otaciek bolo len v ten den, nikdy predtym ani potom (hned na druhy den som benzin vymenil), teraz uz nevybehne do otaciek... tiez sa mi zda, ze ma nizsiu spotrebu ako v ten den, ked bol blby benzin, vtedy akoby 1/3 nadrze si nechavala, zdochla, tvarila sa ze nie je benzin... ale teraz ide v podstate az do konca (ale to uz mam mozno paranoju, nikdy som tak pilu nesledoval co robi)... co sa tyka kompresie, tak ked ju drzim zdvihnutu a len za startovacie lanko pustam, tak pada k zemi, ale ma snahu sa udrzat a pada akoby po schodikoch, postupne... od pondelka ide do lesa, potom tak ci tak pojde do servisu, nech sa na to chlapci pozru, nebudu len retaze brusit :) kazdopadne vdaka za rady...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 30.11.2008 12:19

To padání váhou pily je při zaběhnutém motoru normální. Tato pouze orientační zkouška komprese je někdy značně zavádějící, neboť i značně použitá pila se bude chovat, jako téměř nová, pokud není motor poškozen mírným přidřením a naopak taková pila se již nedá ideálně nastavit. Ale to je jen pro vysvětlení a nedávám to do přímé souvislosti s možnou závadou. Celkově je posuzování složitějších závad na dálku neustálým vystavováním se riziku, že to bude něco jiné a určení závady nebude správné. Ale kdo to dělá, tak s tím musí počítat, nebo to nedělat vůbec.   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.160 (?), 30.11.2008 12:41

J.S.

v podstate mi neslo o posudenie zavady, ale len som odpovedal na vasu otazku co sa stalo, konkretne som vysvetlil problem a snazil som sa, aby to malo aj edukativny charakter a ponaucenie pre ostatnych, ze treba dbat o kvalitu benzinu a cerstvost zmesi, lebo kazda porucha zapricinena z nedbanlivosti mrzi, bez ohladu na cenu opravy, lebo to je vec, ktora sa nemusela stat... ja to opravovat nebudem, nie som tak zdatny, aby som poruchu riesil sam, ten vyfuk a kontrola piestu bolo max co som mohol urobit...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 30.11.2008 17:25

Pro 176.160, co se stalo, stalo se, nikdo nejsme neomylný, podstatné je, že jste pustil mezi ostatní tu chybu a upozornění. A to i kdyby to přímé následky nemělo. :o)

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 135.88 (?), 9.12.2008 20:04

Má někdo již skušenost s HQ s motorem X-TORQ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 252.148 (?), 15.6.2012 23:29

ono se to ukaze az za dyl... M2T maze pouze do 6000/min

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 31.4 (?), 3.1.2009 22:58

Dobrý den zkoušel jsem ty stránky na nahradní díly ale nic jsem nenašel mohl biste my říct kde bych to našel.Díky Mirek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 70.117 (?), 10.12.2008 21:17

Ahoj Všem, trochu odbočím od tématu, které tady řešíte. Je totiž důležité vyřešit nejen jakou pilu si koupíte, ale také kde ji koupíte. Takže v krátkosti co se mi přihodilo. Koupil jsem si motorovou pilu Partner 421 přes internetový obchod "Zelená zahrada". Pila začala po měsíci zlobit. Poslal jsem ji tedy zpět. No a co se nestalo? Zelená zahrada mi začala posílat opravené pily. Dostaly se ke mě celkem 3 v rozmezí 1 měsíce. Ani jedna pila však nebyla moje. Nakonec jsem obdržel pilu (předpokládám tu, která jim tam zbyla) s vyjádřením, že pila je zadřená a nelze ji opravit. Pila není s jistotou moje, ale už se asi nikoho nedovolám Zelená zahrada totiž odmítá komunikovat a poskytnout jakoukoli náhradu. Jejich jednání je daleko za hranicí slušnosti.  Asi to bude taky tím, že využívají autorizovaný servis v Rakousku a sami neví, kam, kdy a jakou pilu posílají. Jejich MOTO??? "Jsme rádi, že jsi u nás nakoupil, ale dál už nás nezajímáš".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
gerchán - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (138) - 23.43 (?), 10.12.2008 21:44

jaké je výrobní číslo Vaší původní pily?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika