Motorová pila Partner 351- vytrhlé šrouby od lišty



- ()
0.0. 0:
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 232.104 (?), 2.4.2014 7:34, zobrazeno: 9055x

Ahoj, kde sehnat ten boční kryt motorové pily jak se šroubuje lišta? Po pádu se šrouby vytrhly a po přilepení pomohlo dočasně. Děkuji za rady. Jara


Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 56.206 (?), 5.4.2014 12:30

Boční kryt je kryt spojky a v tom šrouby nejsou. Myslíte asi plastovou skříň, ve které je vložený motor a také ty upínací šrouby. Tu seženete buď novou v servisech Husqvarna, nebo starší z vadné pily na inzerát, na Aukru apod. V druhovýrobě jsem nic takového neviděl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 230.53 (?), 5.4.2014 16:54

Zdravím, šrouby jsou zašroubované do plastu, nebo jsou hlavy v olejové nádrži. Pro opravu první varianty si vyrábím atypické šrouby. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 232.104 (?), 13.4.2014 14:50

Šrouby jsou zalité v tom plastu toho šasí.je to celý ten spodní plast v jednom kuse i s nadrží. Nový stojí 2300 kč. Tak jsem to celé rozebral, vytáhl motor a to těch otvorů jsem dal nové a delší šrouby protože jsem je posunul blíže k motoru a ty šrouby jsem přivařil k plochaču. Kolem mezer šroubů jsem to vyplníl speciálním dvousložkovým lepidlem. Tak verdikt zní že pila je opravena a nestálo to ani korunu a dokonce ještě v lepším stavu než originál protože u tohoto typu rády ty šrouby lezou ven. Nedám za nový plast 2300 kč a fungl nová pila toho samého označeni stojí od 3200kč. Tak už zase řežu jak pila  :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 56.206 (?), 13.4.2014 15:36

Tak něco to přece stálo, plocháč, šrouby ani dvousložkové lepidlo u cesty ležet nenajdete. Ale chápu, co chcete říct a když jsou šikovné ruce a chuť do práce, vyjde oprava levně. To je problém servisů - od výrobce dostávají tak drahé ND, že se někdy nevyplatí starší stroj opravovat a spousta jich končí kvůli relativní banalitě jako nefunkční na ND.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 232.104 (?), 28.4.2014 13:45

Jak jsem říkal. Nestálo mě to nic. Bydlím na vesnici a když má člověk vybavenou garáž a hromady materiálů tak jde všechno. Dvousložkové lepidlo mám možnost mít z práce a každá dílna nebo garáš je vybavena nějakými šrouby. A ty mám taky možnost mít z práce kdyby na to přišlo. A ten kousek plocháče najde kazdý. Jen mě to stálo pár hodin času. Tak jsem spojil přijemné s užitečným a udělal jsem na ní kompletní údržbu. na motoru nezůstala ani jedna pilina a vše očištěno. filtr vypraný. teď šlape jak má. JJ když a když se do toho někdo nepustí tak takové pily končí na ND. wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika