Motorová pila Homelite



Stránky: 1,  2   
Texas - (1) - 6.15 (?) 
12.11.2010 16:58, zobrazeno: 33163x

Dobrý den všem.Mohl by někdo poradit?Jedná se o typ Homelite 4016 používaná druhou sezonu pro palivové dřevo.Celkem spokojenost až nyní ji nemohu po skončení práce vypnout(chcípnout) vypínačem.Myslel jsem že je závadný tak jsem ho vyměnil bohužel neponohlo.Pokud ji chci zhasnout jen dát sytič pak chcípne.Poradí mi někdo?Případně se hodí schema.Díky všem co pomohou.Standa.  standa.texas@seznam.cz

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 116.82 (?), 12.11.2010 20:52

Dobrý večer.Mal som podobny problem, skúste sa pozriet na zapalovanie (snímač) magnetu či nieje povolený alebo kontakty. Inak tá píla je čínsky šrot, mám ju ešte v záruke a nemôžem ju predať za polovičnú cenu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 40.162 (?), 17.11.2010 15:53

To že je to čínský šrot mě napadlo, když jsem ji viděl v OBI!  Máme doma malou, 30-ítku, ale je to made in USA -stařenka, skoro30let! Táta ji kupoval v tuzexu (větší zrovna neměli) a co toho už nařezala, o tom se každému může jen zdát!!  Má už vůli na klice(asi tam jsou kluzná ložiska), ale pořád jede a bez poruch!!  Vozíme ji do lesa jako rezervu a otec ji bere na prořezávku náletů a lískových keřů raději než větší HQ. Váha, ergonomie, spotřeba nic moc, ale zaslouží si u nás dožít 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 116.82 (?), 19.11.2010 13:17

Staré, dobré Homelitky made in USA tá doba je dávno za nami.Inovované made in CHINA su vhodné do drevospracujúcich dielní (učilíšť) na rozborku a zborku, žiakom ktorý sa majú chuť učiť. Inak vlastním CSP 4016 bohužial, zimu čo zimu pri príprave dreva do krbu mám sňou problémy. Pokiaľ je po sezóne vyčistená a uschovaná v prepravnom boxe, tak som sňou spokojný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
ARB - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 138.14 (?), 19.11.2010 16:21

To bolo dobré! Ten záver sa vám podaril.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Jarda.Vysocina - (48) - 162.2 (?), 20.1.2011 12:08

Zdravím, mám Homelite CSP 4016 již  čtvrtý rok a nebyl s ní problém, nyní jsem zjistil, že méně maže a tak jsem se ptal v servisu. Sdělilil mi, že se tam posouvá něco v čerpadle a tak se to prý musí celé rozdělat a oprava asi od  500 Kč výše . Má někdo zkušenost, jak ji rozebrat a opravit mazání?

Děkuji za pomoc.

Jarda 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
habr.v - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 181.25 (?), 22.1.2011 15:16

P. Jardo   do vyhledávání si zadejte Homelite a p.Radek v jednom vlákně vše popisuje.         Míra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jarda.Vysocina - (48) - 162.2 (?), 24.1.2011 7:24

Děkuji, ale nějak se mi to seká a nejsem schopen to najít.

Jarda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 24.1.2011 7:39

Zdravím Jardo, část je zde, pokud to "nedáte" popíšu šířeji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 110.232 (?), 24.1.2011 19:17
Mam ju 5 rokov, maximalna spokojnost, az na to obcasne nevypnutie... Som spokojny za tu cenu, svoje odpracovala a funguje nadalej, este raz oproti inym hobbby pilam max.spokojnost
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika